Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Hát...hogy körübelül 2napja elsirtam magam...azért mert akibe már évek óta szerelmes voltam azt mondta h 1 szánalmas kis hülyevagyok és 1 ilyenek mint én semmi esélye nála...

14f



2013. jan. 4. 22:06
 1/6 B25 ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nagyon sajnálom. Az a lány nem érdemel meg téged. Te sokkal jobbat érdemelsz mint ő.
2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellje magát hogy ilyet mondott!Bárhogy másként is közölhette volna hogy nem szeretne járni veled.Ő a szánalmas!!!
2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Nem bántás .. de 14 évesen te még nem tudod mi az,hogy szerelem. Majd 18 évesen talán.
2013. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi lehetetleníti el, hogy 14 évesen szerelmes legyen? Talán nem pont úgy éli meg, mint aki már túllendült a második X-én, de attól még ugyanúgy a szenvedélyévé válhat az a bizonyos személy, és nem fáj neki kevésbé a csalódás, mint később fog. Szerintem normális a reakció.
2013. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz érzés lehetett, teljesen normális, hogy bántott.

Az más kérdés, hogy újra kell értékelned azt, hogy hogy lehet szerelmes egy olyan lányba, aki ilyen alpári stílusban tud beszélni valakiről, csak azért, mert tetszik neki? Szerintem alaposan gondold át, hogy mibe is voltál te szerelmes? Mert hogy nem a lány eredeti személyiségébe, az biztos! Talán csak a külseje fogott meg és kitöltötted a hiányzó részletet neked tetsző tulajdonságokkal. Szembe kell nézned a ténnyel, hogy ez a lány sokkal kevésbé értékes lelkiekben, mint te azt gondoltad! Szomorú, hogy ilyen üres, de sajnos ilyen az élet.

2013. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az akkor egy túlértékelt ribanc lehetett! :) a többiek elmondták a lényeget
2013. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!