Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lanyom kezelhetetlen!? .

A lanyom kezelhetetlen!? .

Figyelt kérdés
a lanyom , most 8.-os , 14 eves , majusban tolti be a 15-ot ..mukormoshoz jarnak a baratnoivel , hajatfestet , szolizik , kapott kondiberletetet , a nap haromnegyed reszett ott tolti , szaunazik , szolizik , kondigepezik ..pedig nemsokara itt a felveteli , es semmit nemhajlando tanulni ..erosen festi magat , dekoltalt felsoket hord , magassarkuba jar ..HOL RONTOTTAM EL?!...7.-ben meg egy aranyos , visszahuzodo , csaladszereto , jotanulo kislany volt ..talan olyan tarsasagba keveredett?..es nehigyjetek azt , hogy en adom a baromsagaira a sok penzt ..apuci penzeli eleg rendesen ..raadasul bagozik is , ma talaltam a taskajaban egy doboz cigarettat ..mit tegyek? nembirom elviselni a sajat gyermekem viselkedeset ..
2013. jan. 7. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg a társaság. Vagy a "lázadó kor". Nekem is volt egy olyan korszakom amikor kipróbáltam, a cigit, de az egy nagyon nagyon rossz társaság miatt volt, szerencsére én kikeveredtem belőle.

De a hajfestés, meg műköröm nem is gáz, mert az ilyenkor nagy dolog, meg új és tetszik. Nekem is volt műkörmöm, bár engem felidegesített a végére és leharaptam...

Szolizni nem kellene mert a bőre 20éves korára olyan lesz mint egy aszalt kutyaszar. Bőrrák...

Az apukával el kell beszélgetni, hogy ne adjon neki pénzt. Az hogy kondizik nem baj, mert egészséges, de túl el van kényeztetve. Nem te rontottad el, hanem az apuka, hogy ezeket megengedi. A cigiről úgy sem fogod tudni leszoktatni, ezt mindenki saját magának kell eldöntenie. Még azelőtt változtass a lányodon, mielőtt bekerül felsőbb iskolába, mert ott lesz csak maga a pokol. Onnan kerülnek ki a tiniribik, ezt tapasztalatból tudom, mert vannak a sulimba olyan csajok hogy hajjajj...

15/L

2013. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok, cigivel kapcsolatban még annyit, hogy 14 évesnek mióta adják ki a cigit?

Meg kéne tudnod, hogy hol adják ki és az ellenőröket ki kell rájuk hívni.

2013. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
"onnan kerülnek ki a tiniribik" mi a f.sz???? ÁLtalánosból is kikerülhet és általában mire gimibe érnek már azok... Amúgy ha pl egy csaj olyan k.rva h.lye h nem jut be a felsőbboktatásba, mert mindig megbukik akkor az addig visszafogja magát amíg nem lesz gimis vagy mit gondolsz???
2013. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Épp ma láttam a tv-ben a Jim szerint a világ című sorozatban. Hasonló dologra a főhős ezt mondta: Most már értem. A mesékben miért vannak a királykisasszonyok a toronyba zárva.

Igen a lányoknál ez a legnehezebb kor. Ha nem engeded akkor Te vagy a rossz, gonosz szülő. Ha engeded akkor ha valami rossz történik magadat fogod hibáztatni egy életen át.

Nincs jó megoldás! Sajnos!

Régen a szigorú vallásos neveléssel tartották kordában a kamasz lányokat. De ma már ez lehetetlen. Mivel hazugságokon alapult szerintem jobb is így. Afrikában megcsonkítják a lányokat, de az meg egy életre tönkreteszi a nőket, ez még rosszabb megoldás.

Egyszerűen nincs jó megoldás! Sajnos!!!! Csak a remény, hogy előbb utóbb észhez tér.

2013. jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne pénzt adni neki műkörömre,hajfestésre,és kondibérletet sem kéne neki venni,és szolizni se kéne engedni,ezenkívül sminkkészlete sem kell egy 14 éves kislánynak max korrektor,szájfény.Talán nem kéne magassarkú cipőt venni neki,meg olyan ruhát amivel kiállhatna az utcasarokra,Mond meg az apjának,ha egy kiégett ribit akar a lányából 18 éves korára jó úton halad.Tessék vele elbeszélgetni,rövidebb pórázra fogni,apukát meg helyre tenni.
2013. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Két nagy pofon, hátha az helyretéríti. Ha nem, akkor meg nyilvánosan megalázni.
2013. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

(3)as!

Igen képzeld, hogy középsuliból kerülnek ki, ott lesznek azok 100%osan!!

Gimibe járok csak tudom...

Általános iskolába még próbálják őket a tanárok visszafogni, középsuliba már nem fogják azt mondani, hogy ne fesd a hajad, vagy ne legyen műkörmöd.

2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kamaszkent valaszolok.

Enis ennyi ido vagyok de korantsem csinalok ilyet.Bar van egy baratnom, aki meg a tavaly depreszios kiscsaj volt, es most olyan mint egy pava.Miert?Ezzel vedi magat!Igy erzi jol magat.A te lanyoddal is van valami ilyesmi hidd el.Beszelgessetek, vidd el pszihologushoz.Ne aggodj, majd elnovi idovel, csak vigyazz, hogy addig semmi olyat ne tegyen amit kesobb megbanhat, es vissza fordithatatlan.

Remelem segitettem.

Szia:)

2013. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!