Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért utálják a fiatalok a...

Miért utálják a fiatalok a rendőröket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 14:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. Mindig figyelnek meg minden de ha balhé van a cigányokkal, egyből eltünnek.

2. Kötekedősek,alaptalanul bunkók

3. Nem képesek a tényleges bűnözőket hajtani, inkább a jó népet bszogatják a prémiumjukért.

ide sok példát tudnék írni.

4. Ha fű van nálam durván megbüntetnek. Volt haverom, ezért kapott annyit mintha megölt volna valakit. (tudom most akkor le is irtam magam. Lehet lepontozni)


viszont találkoztsm már jópár rendes formával is. Igyekszem leküzdeni előitéleteim


16f Pápáról

2013. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

1-2-3-as ponttal még oké, egyet lehet érteni.

De ha a törvényben az van, hogy különböző mennyiségű kábítószer birtoklásért különböző mértékű büntetés jár, akkor nehogy már a rendőr legyen a hülye mert betartatja a törvényt! Aminek a megalkotásához kb annyi köze van, mint neked, azaz semmi! Ezt értsd meg a fantasztikusan sok 16 éves élettapasztalatoddal, hogy ne azért legyen a rendőr a hülye, mert a munkáját végzi és bekaszliz egy drogost. Ha az történetesen a haverod, akkor SEM!

2013. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, csak az a probléma, hogy a rendőrség is egy maffia, és ők ugyanúgy kereskednek az elkobzott fűvel, meg minden mással. Láttál már olyat a híradóban, hogy a hatalmas mennyiségű drogot elégetik, elpusztítják? Nem, mi? :) Vajon miért?
2013. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

nyugi utálom én azokat is akik létrehozták azt a törvényt.

Az előző hozzá szólásomon meg annyit módosítanék h a fű miatt nem utálom, az miatt inkább félek tőlük.


/off azt tudtad hogy a fű kevésbé ronbolja a szervezetet mint az alkohol? Nem leszel agresszív, nem hánysz össze mindent, nem lehet túl adagolni, nem okoz testi függőséget?

Oké, mint minden ilyen szert, nem szabad túlzásba vinni, de nem mindenki lecsúszott anyagyilkos aki a hétvégi szét csúszós diszkó helyett, nyugisab elszív a haverjaival egy cigit.


Persze csak egy taknyos 16 éves vagyok, ez a véleményem még változhat . Üdv.

2013. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem a fűvel van a gond. Hanem azzal, hogy minden kemény drogos a fűvel kezdi! Mert egy idő után nem elég nekik!
2013. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Minden drogos füves volt, de nem minden füves lesz drogos... :D
2013. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őket, mert nem minősítek senkit foglalkozás/vallás/bőrszín/öltözködési stílus alapján. Vannak kedves, a munkájukat becsülettel elvégző rendőrök, de itt is (mint az élet kb minden területén) nagyon könnyű belefutni tuskókba, akik beléd kötnek és megaláznak csak, mert nem tetszel nekik. És ezeket a szituációkat általában jobban megjegyzik az emberek, mint amikor "csak" a pénztáros Güzü néni köt beléjük, hisz' a rendőrök elvileg a törvény és az igazság szolgái, ilyenkor viszont ennek tökéletesen ellentmondanak.
2013. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!