Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16évesek! Ti mit csináltok...

15-16évesek! Ti mit csináltok hétköznap délutánonként?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Egész délután a számítógép előtt játszom
2013. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Táncolok (cha-chazok és néptáncolok is).. tornázok ha engedi a térdem futok, lovaglok, hajtok, kutyát sétáltatok, barátokkal vagyok, biciklizek, mégtöbbet táncolok, gépezek, tanulok. :]
2013. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Fél 3-körül hazaérek. Kb olyan 4-5 körül állok neki tanulni, addig gitár vagy kockulás. Végzek a tanulással, utána ugyanez, kiváve, amikor edzés van, mert akkor nyilván van az is. Nagyjából ennyi.
2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Én kolis vagyok, nekem menetrend annyi hogy, fél 8-ra suliba kell menni 8-ig áhítat utána 3-ig suli, 4-től vissza a suliba tanulni háromnegyed 6-ig, akkor kaja szünet és megint tanulás háromnegyed 7-től 8-ig. Utána vissza koliba, van egy kis isőd közbe kaja, készülődés, takarítás fél tízkor takarodó.

Van hogy beraknak + programot és kilencre érünk vissza a koliba, valamint van hogy szemetek, és elvisznek reggel 5-kor meg reggel 6-kor is tanulni.

Szóval egész nap bsszuk a rezet, nincs időnk kipihenni magunkat, nem bírunk rendesen tanulni.

Ha hat óránk van akkor 2 kor végzünk, és akkor van időnk szét csapni magunkat 4-ig...

2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
62%
tanulok:S meg zenét hallgatok minden mennyiségbe+zenélek..
2013. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
mire én hazakeveredek onnan, már csak annyira van időm hogy átnézzem a másnapi tanulnivalót.... 16L
2013. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem szoktam tanulni,csak ha dogát írunk,vagy vers van stb. (és így is 4.7 vagyok!)Többnyire gépezek és tévézek,mert nem nagyon vannak barátaim.Néha tesóimmal Solo-zok de velük sincs különösebb kapcsolatom
2013. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nagy dogákra puskát gyártok annak,aki fizet érte (rettentő jó puskákat tudok csinálni),gitározok,deszkázok,mozizok néha,kutyázok,zenét hallgatok,olvasok,barátnőimmel lógok meg fiú haverokkal is néha,meg néha tanulok (majdnem mindenből kitűnő vagyok).


Nagyából ennyi. :)


15/L

2013. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
(18.vagyok) Ja!Meg néha gépezek meg a hangszerboltokban lógok és az eladóval dumálok,miközben nézegetema gitárokat. :)
2013. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!