Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti milyen foglalkozá...

Kamaszok! Ti milyen foglalkozáskor álmodtok? Esélyesnek érzitek, hogy valóban ez lesz a munkátok?

Figyelt kérdés
Mi szeretnél lenni, "ha nagy leszel"? Tudatosan készülsz erre a karrierre? Szerinted elérhető számodra? :)
2013. jan. 24. 15:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sebész szeretnék lenni, de ez több mint valószínű hogy nem így lesz..:) Fogtechnikus, közgazdász, vagy üzleti területeken fogok elhelyezkedni:)
2013. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
És miért gondolod, hogy nem leszel sebész? :)
2013. jan. 24. 16:01
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
író/újságíró szeretnék lenni, aztán a pénzemből nyitni egy hangulatos antikváriumot vagy valami hasonlót de erre kis hazánkban nem sok esélyem van. az újságírói szakma telített, könyvet kiadni pedig szinte lehetetlen jó kapcsolatok nélkül, azoknak pedig híján vagyok. mindenesetre első lépcső az "álmaim" felé, hogy elhagyom az országot, de még ez is várat magára.
2013. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Rádiós műsorvezető, újságíró és/ vagy tv-s riporter szeretnék lenni. Nem országos, csak megyei szinten. Nagy esélye van, hogy eltudok helyezkedni ezen a vonalon. Már egy kisebb, helyi rádióban van műsorom. Következő célom a megyei rádió (évek kérdése, és ott dolgozhatok, ahogy látom. Jók a kapcsolataim.)


Igen, tudatosan készülök erre a karrierre, minden lehetőséget kihasználok, hogy 'gyakoroljam' a fent említett szakmákat. Suliújságot írok, suli rádiózok, fentebb említettem egy kisebb rádiót, ahol műsorom van.


18l

2013. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Színésznő, és igen tudatosan készülök rá!
2013. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Boncmester, mert imádom feltrancsírozni az emberi testet. És másnak eléggé undorító és hátborzongatós szakma, de nekem álom meló lenne halottak közt lenni és felvagdosni őket. És igen elérhető, mert jövőre kezdem.
2013. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi szeretnék pontosan lenni, de informatika terén fogok valoszinüleg elhelyeszkedni.
2013. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
cukrásznő szeretnék lenni. Ez az álmom . itthon sokszor sütök ,tortákat készitek,diszitek. de még van mit tanulnom .De bármit megtennék hogy cukrásznő legyek
2013. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tipikus álomszakma, de építészmérnök szeretnék lenni. Készülök rá, arra, hogy tanulhatok annak, esélyem is van tudatosan készülök már most, az meg, hogy elhelyezkedni és megélni fogok-e tudni, az a jövő zenéje. De remélem igen.:)

15/L

2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egyenlőre egy idegenforgalmi szakközépbe adom be a jelentkezésem.. de a mezőgazdaság (lovak) részén szeretnék elhelyezkedni.. mondjuk erre alapozni nem lehet mert vagy sikerül vagy nem.. de remélem igen.. amúgy saját lovit és ilyen mezőgazdasági izét szeretnék.. nagyjából 100M-ból meg is lenne.. :') még gyűjtögetek kicsit..XD

14/l

2013. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!