Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan intézmény ahová a...

Van olyan intézmény ahová a nagyon nehezen kezelhető gyerekeket be lehet iratni és hétvégeken jönnek csak haza?

Figyelt kérdés

#javítás #nehezenkezelheető
2013. jan. 28. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
A te gyermekedről van szó?Ha igen ha nem, mennyire lehet nehezen kezelhető egy gyerek ha megakarsz szabadulni tőle,nevelni kell nem megszabadulni tőle...
2013. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bentlakásos iskolák.
2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Javítóba? Kérdezd a nevtant.
2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igaz nem rád tartozik,de leírom hogy megnyugodjál!a gyerek nem az enyém!a férjem öccse!az anyukájuk meghalt,az apjuk 13 éve lelépett és hol csöves hol a sitten van!nekünk van egy chf alapú lakáshitelünk,nem tudnánk magunkhoz venni,a nagymama neveli most(1 éve halt meg az anyósom)de nem bírja!a gyerekhazudozik,azt csinál amit ő akar,hiába tiltjuk el bármitől nem érdekli!iszik,cigizik,elveszi a nagymama pénzét,nem jár iskolába,már 2x megbukott(15 éves)stb....egyszerűen nem lehet vele bírni,de nem akarjuk intézetbe adni!azt akarjuk hogy ember váljon belőle,ezért keresünk egy nagyon szigorú iskolát ahol rövid pórázon fogják,de hétvégén hazajöhet!ha tudsz ilyet akkor írd meg,ha meg nem akkor miért válaszolsz olyan kérdésre amire nem tudod a választ?
2013. jan. 28. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk jó lenne tudni melyik megyébe városba. Mert azért Pestiként nem hiszem, hogy Debreceni érdekel?

Szóval melyik megyébe?

2013. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi Budapesten lakunk,a fiú Szigetszentmiklóson a mamával!mi minden hétvégén kint vagyunk náluk és próbálunk segíteni,de most már tényleg nem tudom mi lenne a megoldás!
2013. jan. 28. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem gyermekotthonba kéne kerülnie, állami gondozásba tulajdonképpen.
2013. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Gyermek otthon, de attól nem kerül állami gondozás alá.

Hétvégén is csak akkor megy haza ha ő akar.

De ott fizetni is kel a családi pótlékott oda kel adni, vagyis itt a Fészek Gyermek Othhonban ugy van. Én nagyon szerettem ott lenni. :) És sok mindene segitett ( Bár én rosz kapcsolatban voltam anyuval )

2013. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!és várom a továbbiakat ha valaki valami okosat tudna!
2013. jan. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!