Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hogy ha...

Szülők! Mit szólnátok hogy ha a 16 éves lányotok úgy állítana haza hogy a szőke haját vöröses barnára festette annak ellenére hogy meg volt tiltva?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz! Persze nem örülnék neki, de inkább most próbálgassa ki ezeket a dolgokat, mint 30 évesen :)
2013. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
semmit,inkább ez, mint hogy a detoxikálóba kelljen érte mennem...
2013. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A vörösesbarna nem extrém dolog. Lehet, hogy a lányom is azt mondaná, jobban állt neki a szőke, és visszafestené. A hajfestés ma már mindennapi gyakorlat, miért ne tehetne próbát egy 16 éves? Annak kevésbé örülnék, ha a fekete haját kiszőkítené mindenféle erős szerrel.De leginkább annak örülnék ha közösen beszélnénk meg előtte ezt a dolgot.
2013. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva: ha vmit akartam, megcsináltam, hiába tiltották. Max titokban tartottam.

A tetoválással és a piercinggel is így voltam.

Én ebből a hibából tanulva próbálok majd más módszerhez folyamodni, nem a tiltáshoz. Pl.: ész érvek, miért ne csinálja. Ha erre sem hallgat, valószínű kénytelen leszek beletörődni, mint hogy még jobban összeveszni, és még jobban elmarni magamtól.

Persze, ez mind csak az én véleményem. Még csak nem is tanács!

2013. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem a hajfestés zavarna, hanem hogy ha valamiről tudja a lány, hogy meg van tiltva, akkor azt ne csinálja. Vagy legalább szóljon előtte, hogy beszéljük meg.
2013. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Én lehet megtépném,mert amit nem enged a szülő,azt nem lehet...nehogy már ő szabja a feltételeket...
2013. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit eleve nem tiltanám meg.

Semmi baja nem lesz egy hajfestéstől max megbánja vagy rászól a tanár,ha meg megunja vagy rájön,hogy hülyén néz ki akkor átfesteti vagy megvárja amíg lenő/kifakul...

Kamasz vagyok de ilyen dolgokat nekem nem tiltanak meg.

2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
16:32-es valószínű nagyon jó szülő vagy/leszel... gratulálok!
2013. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Én 15 éves vagyok és bemosóval festem a hajam. Tudom kicsit korai még, de szerintem ha ki akarja próbálni 16 évesen akkor próbálja. Én meg engedném neki csak nem rendes festékkel, mert először vegyen egy bemosót és nézze meg milyen mennyire tetszik neki és utána ha úgy van majd befesti.

Amúgy ha tiltás ellenére tenne valamit akkor nagyon mérges lennék, mert ami nem az nem! Egy 16 éves lány meg hallgasson a szülőjére. Ha nekem azt mondták volna,hogy nem festhetem a hajam akkor nem tettem volna...


15\l

2013. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért írod ki ezerszer? :D
2013. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!