Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Ti orvosi vizsgálatkor...

Lányok! Ti orvosi vizsgálatkor felülről teljesen levetkőztök?

Figyelt kérdés

Pl. Háziorvosnál. Én a melltartót is leveszem. De van olyan barátnőm aki csak felhúzza a pólóját.

Vagy férfi előtt nehezebben? Szégyenlősök vagytok?

16/l


2013. jan. 29. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnál nem kell levenni a melltartót.
2013. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

háziorvosnál? sose O.O :D csak felhúzom a pólót.

nincs is szükség rá! nem szégyenlőség kérdése... maga az orvos szokta mondani, hogy "most húzd fel a felsőd" stb :D nőgyógyászaton, ekg-nál ott szükséges.

2013. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
100%
nekem volt olyan háziorvosom (nő), aki a melltartómat is levetette...
2013. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszoktam venni, mire mondta az orvos nem kell, nem sztriptíz bár ez, és vegyen vissza a melltartómat.
2013. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószinü csak a szíved nézi és a hátad, a melleden semmit nem néz.Melltartót nem kell levenni.Következönek csak huzd fel a felsőd, meglátod ugyanugy megvizsgál mint elötte.
2013. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Normálisan úgy lehet hallgatni a fonendoszkóppal, hogy nincsen rajtad melltartó. A pántjai pont egyes szív hallgatózási pontoknál vannak. Ezért kardiológus mindig leveteti azt. Az más kérdés, hogy a mostani orvosok egy rosszul értelmezett szégyenlősség miatt már ruhában akarnak vizsgálni és vállalják annak a kockázatát, hogy csak fél diagnózist készítenek.

Megértem, hogy ez kellemetlen, nekem is az. Viszont, ha az ember tisztában van az értelmével, mert elég érett ehhez is, akkor nem zavarja annyira.

2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!