Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem féltékenyek rám, ez...

Úgy érzem féltékenyek rám, ez igaz?

Figyelt kérdés
13éves lány vok gazdagabbak vagyunk az átlagnál és úgy érzem a barátnőim féltékenyek az Iphone-mra a ruháimra meg hogy jobb kocsijaink vannak mint nekik nem mondják de érzem az egyik barátnőm mindig amikor valaki mondja hogy jó a rucim akkor ő úgy tesz mintha nem érdekelné és elkezd a saját ruhájáról beszélni a egy másik barátnőm pedig hazudozik hogy neki milyen jó meg minden.
2009. szept. 3. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
És mi a kérdés ??:)
2009. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Biztos hogy féltékenyek rád.Főleg gondolom azért mert az ő szüleik nem tudják nekik azt megvenni amit neked.Ezért te annyit tehetsz ez ügybe hogy ha valamit kapsz akkor azt ne mutogasd,és ne vágj fel vele,mert ez nekik nem esik jol.
2009. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
hát neharagudj,ez már az elkényeztetett.Mi a f.ért kell neked iphone 13 évesen?ne haragudj,300000 ezres telefont én 22 év alatt nem adnék -.-.Biztos elég sznob vagy.
2009. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

20:34-es vagyok.


azt hozzátenném,és még azt kérdezed,hogy féltékenyek-e rád?hát komolyan mondom,szakadok a röhögéstol.

2009. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy féltékenyek, erre egyszerű a megoldás... Ha igazán a barátnőidnek érzed őket, akkor nem hencegsz, hanem úgy csinálsz ahogy ők. Kapsz új ruhát... és? Akkor van új ruhád, ha észreveszik, észreveszik, ha nem nem... Én sem értem minek egy 13 éves gyereknek iphone, de ha a szüleid így látják jónak, hát lássák.
2009. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szia.Kislány koromban mi is kicsit gazdagok voltunk,most is azok vagyunk,de én a barátnőim előtt sosem hencegtem,hogy kaptam új ruhát.És 12 évesen kaptam az első nokia telefonomat.Sosem kaptam semilyen extrát,max.kicsit több ruhám volt mint más lányoknak.Anyukámtól örököltem a pénzt,hisz tesóm meghalt,sajnos szegénykém.:(anyukám sosem vett vna 300 E-ért ipod-ot vagy mit.Sőt még zsebpénzet sem adott nekem,ha kellett valamire szóltam és jobbik esetben kaptam(vagy nem).Most is van 1 laptomom,egy telefonom és kifujt.Szerintem ez a szüleid részéről felelőtlenség,ne haragudj.
2009. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen, irigyek rád. Sőt, ha így állsz hozzá a dolgokhoz kb olyan kislány lehetsz, akivel csak a pénze miatt barátkoznak, mert egyébként kicsit beképzelt vagy és sznob.

Egyenes úton haladsz afelé, hogy magányos és boldogtalan tini légy, aki majd felvásárolja hetente a fél plázát, meg drogokkal tömi magát, csakhogy pótolja az emberi érzelmek hiányát. Sok ilyet ismerek.

Az érték az, ami belül van. Nem a többszázezres teló. Szar autóval is odaérsz, ahol olyanok várnak, akik szeretnek, de hiába van több tízmillás autód, ha nincs ilyen hely neked a világon.

2009. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Elkényeztetett, beképzelt kis pi..a vagy! Gusztustalan hogy hencegsz mások előtt! De azért őszintén én is irigyellek.. De előbb utóbb titeket is elér a válság és akkor a barátnőid meg jót röhögnek rajtad:-)
2009. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Igen féltékenyek. És ez teljesen normális. Egyet értek az előttem szólókkal, ha nem hencegnél, hogy neked ez meg ez van, akkor nem lennének féltékenyek.

De ha a barátnőid, és tényleg szereted őket.

Miért nem teszed azt, hogy néha-néha megajándékozod őket egy-egy szép ruhával. Ez neked semmi, hisz a szüleid biztos teletömtek pénzzel eléggé felelőtlenül. Gondolom ilyesmi még eszedbe se jutott, de az igen, hogy azt figyeld, hogy milyen féltékenyek rád.

2009. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Eggyetértek az elöttem szólóval.Néha nekik is vehetnél valamit hamár ilyen sok pénzed van.

Amúgy undorítónak és igazságtalannak tartom hogy egyesek IPhont vesznek a gyereküknek más meg azon gondolkodik miböl hogy adjon neki enni miután kifizette a számlákat!:S

2009. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!