Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, korai lenne?

Szülők, korai lenne?

Figyelt kérdés

14,5 éves lány vagyok.Megbíznak bennem a szüleim,eszem ágába nem állna átverni őket,megvan a magamhoz való eszem,nem mennék bele semmi hülyeségbe.Szóval rengeteg ismerősöm jár már discoba és le is isszák magukat javarészt ami szerintem elég korai és szánalmas.A szüleim azt mondták,hogy nyáron elmehetek majd valahova.De nem is olyan sokára nyár,és úgy szeretnék most menni!Szerintetek elengednek?Ti elengednétek?Hogy adjam be az ötletet?

Barátnőmmel mennék,hozzájuk nagyon közel van :) Mellesleg barátom se volt még,ráérek!:)


KÖSZÖNÖM.



2013. febr. 7. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát attól függ, milyen hely? Amúgy ez olyan furcsa, hogy a mai 14 évesek ilyenek. Én is még csak 21 vagyok, de az én kortársaimnak ennyi idősen még eszükbe sem jutottak ilyesmik...
2013. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sokan korainak gondolnák. Őszintén én se engedném el a lányomat... De úgy szeretnék menni :( Milyen a hely? Hm... kicsi,sok a fiatal,tiszta nem is tudok többet mondani róla..
2013. febr. 7. 19:30
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
HOVA??
2013. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
De disco? Ilyen tini-disco vagy olyasmi? Szüleid ismerik a helyet? Hát nem tudom amúgy, engem sosem kérdezett anyám hová megyek, de mondjuk nem is mentem olyan helyekre... Viszont én nem biztos hogy engedném a saját lányomat. Maximum ha megvan adva konkrét idő mikorra haza kell érj vagy ilyesmi.
2013. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

ha megbízhatók a bnőid akkor jah..

14/L

2013. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4 : Igen,tini disco,de megfordul néhány felnőtt is ,de nagyrészt tinik vannak.
2013. febr. 7. 19:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos kislány vagy!!! És eszed ágában sincs átverni a szüleidet!!! Éppen ezért szerintem nyugodtan ülj le velük és beszéld meg hogy hova,kivel és hány óráig szeretnél elmenni!!!Tudod mi nem tudunk dönteni a szüleid helyett!!!Én a lányomat nem engedném el pl discooba még!!!De a barátnőkhöz egy pizsi partyra igen!!! Sok szerencsét!!! :)))))
2013. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 8-as ezt most miért írtad ide? Nem válasz a kérdésre, sőt szülőként elég riasztó, hogy ilyen egy 15 éves kislány! Szerintem inkább szégyelld magad, és ne tanácsokat adj, arra, hogy hogy lehet bejutni szórakozó helyre és alkoholt inni!
2013. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Én csak leírtam, neki, hogy én már 15 évesen , hogyan bulizok. Minden embernek más a szórakozás, és a baráti társasága, én úgy érzem jól magamat, ennyi. És nem vagyok kíváncsi azokra a szövegekre, hogy ennyi idősen nem kellene meg minden. Bőven kinézek 18+nak is.
2013. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nálunk pont hogy azoktól kérnek személyit,akik r*bancnak vannak öltözve. egyébként én úgy vagyok,mint te,csak én 15/L...
2013. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!