Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, szerintetek korai?

Szülők, szerintetek korai?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok a barátom 16.Lassan 1 éve vagyunk együtt,nem történt semmi csak csók,kézen fogva járás,összebújás.Szerintetek korai lenne a petting?Nem szex,ez meg se fordult a fejünkben.De olyan jó lenne már kicsit "magasabb" szintre emelni a kapcsolatunkat.Szülők ti megengednétek a lányotoknak,ha kikéri a véleményeteket?Korai lenne?:(

2013. jan. 5. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idősen, és mivel 1 éve jártok szerintem belefér. :) Én is 15 évesen pettingeltem először, és nem lettem lotyó, sőt! 15-19 éves koromig ugyanazzal a sráccal jártam. 16 évesen vesztettem el a szüzességem, bár így kimondva szebben hangzana a 17 év :)
2013. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez kapcsolat függő...így látatlanba nem korai sőt. Ha szeretitek egymást hajrá :)
2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És szerintetek meddig "mehetünk" el?
2013. jan. 5. 23:34
 4/14 anonim ***** válasza:
De fontos hogy védekezz (ha esetleg elkap a hév és több is van legyen tarcsiban egy óvszer a biztonság kedvéért.
2013. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent csinálhattok! Csak még ne szexeljetek! Majd 1-2 év múlva lehet már azt is! Addig meg ismerkedjetek egymás testével! :-)
2013. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem anyudnak a véleményét ne kérd ki,mert hátha kiakad.Inkább vigyázva pettingeljetek,ne szexeljetek semmi esetre sem!


17/L

2013. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Kedves utolsó nem megoldás ha nem kéri ki az anyukája véleményét. Énis kikértem annó.
2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! De jajj,hogy állítsak ezzel oda?:D
2013. jan. 6. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem az is korai lenne, de ha már egy éve együtt vagytok és meg van a szerelem akkor rajta!

De a sex az még tényleg korai.


--

Szerintem úgy állj oda anyukád elé,mert semmi esetre sem jó eltitkolni előle,hogy szerinte milyen korban korai ez? És utána mondd meg neki , hogy te szeretnél már, mert a barátoddal nagyon szeretitek egymást, de érdekelne az ő véleménye is mit gondol.

2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én megmondtam neki kerek perec, hogy már ideje lenne szexelni. :) Hívott nőgyógyászt, elmentünk irt föl bogyót és hajrá. Jah és ez 13 évesen volt (nem kell fikázni hogy korai volt több mint 6 évig voltam együtt azzal a fiúval). Nem vagyunk egyformák. NEmtudom milyen anyukád. És azt sem hogy mit gondol a fiúdról.
2013. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!