Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányok, ti milyen...

Kamaszlányok, ti milyen gyakran jártok kozmetikushoz, fodrászhoz, manikűröshöz/pedikűröshöz, ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Minden értelmes válaszolónak megy a zöld kéz :))))

2013. febr. 11. 10:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már 10 éves korom óta járok, mivel anyukám is az, és nálunk ez nem volt kérdés. 12 éves korom óta szedetem a lábamról is, és sokkal jobb, hogy megcsináltatom, mintha szőrös lenne. Fodrászhoz nem túl gyakran, mivel a hosszú hajamat nem szertem levágatni, de néha muszáj! Egy évben kb. 2x. Egyén dolgokért nem szoktam, mivel nincsenek pattanásaim, sem miteszer, meg semmi, tehát én csak szőrtelenítésre járok, a körmeimet pedig anyukám szokta megcsinálni! :) De mindenki úgy csinálja, ahogy neki az jó.
2013. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz úgy 3 havonta járok, mert pattanásos a bőröm (lenne) Manikűröshöz/pedikűröshöz nem járok. A nővérem fodrász, úgyhogy amikor szükségem van rá, ő levágja a hajamat meg ilyenek. :)
2013. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz havonta járok.

Fodrászhoz félévente.

Mani-pedi pedig egyáltalán.

14/l

2013. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

szia:)

fodrászhoz 3 havonta ( póthajam van azt kell vissza varrni)

utoljára decemberben voltam,márciusba megyek legközelebb.

kozmetikus havonta szemöldök szedés. és nyár előtt egy arc tisztításra megyek ( szép tiszta a bőröm,csak fehér miteszerek vannak,de szeretem ha kiszedik őket:D)

körmöshöz évente 1-2x.

pedikűr pedig nyár előtt azt is hogy szép legyen a lábam a nyárra:D

2013. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
általában 4hetente megyek akkor térdig gyanta és kar +szemöldök általában 2 hetenként megyek 1szer a lábam 1szer a kezem és akkor mindig a szemöldökömet is megigazíttatom
2013. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

kozmetikus: havonta

fodrász: 1-2 havonta

manikűröshöz/pedikűröshöz egyáltalán nem

2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz olyan egy-két havonta, inkább csak amikor úgy érzem, már kell.

Fodrászhoz havonta kb, mert piros a hajam, és 4 hát után már nem szeretem felfogni a lenövéstől.

Manikűrös/pedikűröshöz nem járok.

15/L

2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindent magamnak csinálok. Két éve nem látott fodrász, epillátorom van és szemöldökcsipeszem.
2013. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Csak fodrászhoz járok, kb 2 havonta, festeni.

16/L

2013. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz arctisztításra évente kétszer megyek,fodrászhoz úgy kb 3 havonta,és körmöshöz nem járok. ;)14/L
2013. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!