Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lettem ilyen? Miért nem...

Miért lettem ilyen? Miért nem zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és prosti lettem és nem zavar.Mármint nem olyan értelembe vagyok az,hogy kiállok a sarokra,hanem van egy férfi,akit igazából szeretek,de ezt nem tudja...Szóval ő ad rendszeresen pénzt és ez nem zavar.

De az egyik barátnőm meg már attól a plafonon van,ha a barátja vesz neki csak úgy valamit,mert szerinte ez megalázó.

Néha úgy érzem,mintha nem lennének érzéseim.Bármit érzek,azt nagyon nehezen fejezem ki.Nem tudom senkinek azt mondani,hogy "Szeretlek",mert gyengének érzem magam tőle.Szinte senkiben nem bízok meg,még a közeli barátnőimben és a szüleimben sem.

Kezdetben azért találkozgattam a pasival,mert vonzott az,hogy jól néz ki,hogy helyes és hogy fontosnak éreztem magam mellette.Utána azért kezdtem el tőle elfogadni a pénzt,mert bennem volt az,hogy olyan dolgokat vehetek,amiről mások csak álmodoznak és ha egyszer kiderülne ez az egész,akkor látnám az apám csalódott arcát,amikor rájön,hogy a tündéri kislánya nem olyan ártatlan,mint ahogy gondolja.



2013. febr. 17. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Hmm.. kicsit nagy képű az írásod, lehet te is. Én is kezdeném ki írni hogy BŐVEN 18 alatt vagyok egy jó esetből itt játszóm a 6 hónapos hercegnőmmel miközben írok. És várnám a válaszokat, el várom hogy a párom meg vegye amit szeretnék mert ez a normális örülök neki egyben nem, mert én nem tudom meg venni magamnak mert nincs keresettem ha csak a pénz kel 17 évesen ülj be a tanórára aztán pár év és keresheted a dolgod nem másból, engem sem zavarna ha az lennék mivel ha zavarna nem lennék az ügye bár. Remélem ha lesz jövendőbelid aki majd kis gyermeket akar tőled ezt mind el tudod mondani neki, mert én el süllyednék a helyedben én nagyon hamar bele cseppentem ebbe az életbe, 13 éves korom óta a párommal vagyok előtte pedig nagyon durva életem volt, amit a mai napig fel hozz hogy zavarja. Nagyon sokszor látom a szemében hogy ha előbb tudta volna a dolgaim nem áll le velem, de szeret mivel nem tudta csak kiderült mivel mások ismernek. Nem tudom neked le írni mert nem magam akarom reklámozni de gondolkodj már el.
2013. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 senior24 ***** válasza:
Rengeteg mai "ártatlan kis angyal" nem ártatlan.Sőt a legártatlanabbnak tünő a legnagyon f'szvadász az egész bolygón!
2013. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez durva... nekem a pofám leszakadna ha a pasim adna erre-arra pénzt. Az más, hogyha alkalmakkor meglep 1-1 szál virággal, esetleg szülinapra/karácsonyra stb. vesz valami apróságot névnapra meg csokit, de ennyi. Én meg szívesen sütök neki bármikor sütit, alkalmakra én is adok neki valami kedves kis meglepetést stb. De amit te csinálsz kérdező az durva... Ne haragudj, de téged meg lehet venni kilóra.
2013. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom én is így vagyok mint a kérdező engem nem igazán zavarna ha kapnék ez az mondjuk ruhára pénzt, új telefont stb... Simán kifejezem az érzéseimet de engem ez valahogy nem zavarna ebben a helyzetbe

17/L

2013. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok majd ne csodálkozzanak, ha k.urvaként bánnak velük. Néha az "ingyen" válik a legdrágábbá.
2013. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Már ne is haragudj de attól , hogy elfogad az ember ezt azt és nem lesz miatta lelkiismeret furdalása attól még nem KURV@!!!
2013. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!