Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy a lányokhoz vonzódom és nem a fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Annyira nehéz, hogy nem figyel rám. Komolyan nem tudunk beszélni. 17/L
2013. febr. 24. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyelőre a kapcsolatotok jobbításán dolgozzatok. Segíts neki otthon a házimunkában, vedd észre, ha fáradt. Ha lehet, javasolj valamilyen közös programot, pl. próbáljatok ki együtt egy beszédet, vagy nézzetek meg és beszéljetek meg együtt egy filmet, sétáljatok, menjetek fodrászhoz, vagy kiállításra, valami hozzátok illő programra.

Mondd el neki, hogy szereted.

Észre fogod venni, mi az a pillanat, amikor a fentiekről beszélhetsz. Akár kis lépésekben is mondhatod, pl. először csak azt, hogy téged nem érdekelnek a fiúk, vagy ahogy jön.

2013. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nah... azt akartam írni, hogy próbáljatok ki együtt egy receptet, nem beszédet... :D
2013. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Majd akkor mondd el, ha lesz egy lány az életedben, akivel komoly, tartós kapcsolatot akartok.
2013. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már van. :)
2013. febr. 24. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem még ne traktáld ilyenekkel. Tini vagy, még változhat. Ennyi idősen én is és még sok társam vonzódott a lányokhoz. Általában ezzel az életkorral jár.
2013. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De megcsókolt a barátnőm s nagyon beleéltem magam.
2013. febr. 24. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
A 11:14-es vagyok. Mondd neki, "Anya, én a lányokat szeretem". Ha fontos neki a boldogságod, akkor megérti és elfogadja.
2013. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Czinkapanna ***** válasza:
53%
Szia nem tudom mennyi idős vagy de szerintem még ne mond el egy anya ezt nehez dolgozza fel én is az vagyok és szerintem még változhat tudod minden embernél lehet a másik iránti vágy meg kíváncsiság lehet h neked is csak átmeneti ez a dolog és ráérsz majd akkor el mondani ha felnőtt nőként azt mondod szeretnél egy lánnyal élni és akkor elájul de el fogja fogadni mivel szeret:)
2013. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén azt tanácsolom, hogy még várj ezzel a bejelentéssel. 20 éves korodban majd elmondod. Addigra már idősebb-érettebb leszel, biztosan komolyan fog venni, ha most még nem is.


Esetleg, ha a közeljövőben sokat lát majd a másik lánnyal vagy egy csókot is meglát véletlen, akkor már mindegy...ellehet mondani :)

2013. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!