Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljem rá a szüleimet,...

Hogy beszéljem rá a szüleimet, hogy elengedjenek külföldre a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Külföldi,ezért hétköznap nem tudunk találkozni,csak telefonon beszélünk és webcamerázunk.A hétvégéket általában együtt töltjük,de mindig csak ő jön hozzám,mert az én szüleim nem engedik,hogy egyedül repüljek és hogy én látogassam meg.

Régen azt sem engedték meg,hogy ha itt volt,akkor vele alhassak a hotelba,de mostanában ezért már nem szólnak.Eddig egyszer voltam a páromnál,még a téli szünetben és akkor sem volt semmi gond.

Mit csináljak?


2013. febr. 26. 16:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szóval 16 éves vagy,és hazudtál a szüleidnek úgy aludtál a külföldi barátodnál,ehhez csak gratulálni tudok,ráadásul hormonnal tömöd a szervezeted,nem csodálom,hogy nem engednek ki,felelőtlen vagy és hazug...
2013. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Persze,hogy hazudtam nekik.Máshogy sosem aludhattam volna vele.

Akkor lennék felelőtlen,ha védekezés nélkül lennénk együtt.

2013. febr. 26. 18:46
 13/24 anonim ***** válasza:
31%
Így is felelőtlen vagy 16 évesen hormonnal tömöd magad,de miért kéne egy 16 éves gyereknek a barátjánál aludni? teljesen jogos,hogy nem engedték
2013. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

"persze, hogy hazudtam nekik"


Na szép :DD Ilyen hozzáállással én a házból nem engednélek ki 18 éves korodig, nemhogy külföldre.

2013. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Mennyi itt a sok prüd ember te jóistenem. Mintha mi 16 évesen nem ezt csináltunk volna, hogy hazudtunk a szüleinknek , hogy a pasikkal legyünk. Szerintem találjál ki valamit, hogy szakköre jársz vagy bármit , amit elhisznek, és akkor talizzál vele. Azt meg jól teszed, ha gyógyszert szedsz, mert fontos a védekezés, és sokkal biztonságosabb mint a gumi. Nem is értem azokat akik elítélnek téged, mert védekezzel. Persze az országnak az a érdeke, minél több gyerek szülessen, mert visszaesett a új gyerekek száma.
2013. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy te tudsz magadra vigyázni, de a világ nem vigyáz rád. Bármi történhet veled külföldön.

Ha a barátod eddig is meglátogatott, ezután is megteheti.

2013. febr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Közelebb nem találtál valakit? O.o
2013. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
16 évesen? tuti nem engednélek el. engem 16 évesen engedtek el először, nagy társasággal, közeli diszkóba bulizni, ennyi:) mégis boldog kamaszkorom volt.
2013. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
15-ös, én 16 évesen még semmi ilyesmit nem csináltam, szóval ne általánosíts. 18 évesen vesztettem el a szüzességemet, több hónapos kapcsolatban, és nem azért, mert ronda vagyok és kövér, hanem, mert mindig is úgy gondoltam, ezzel megéri várni.
2013. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hamarosan 17 vagyok és szerintem érthető,hogyha végre itt van a barátom,akkor nem egyedül hagyom,hanem annyi időt töltök vele,amennyit csak tudok.

Nem hiszem,hogy van olyan szakkör,ami egész hétvégén tart...:D

Igen és itthon is történhet bármi.Ennyi erővel az utcára se kéne kimennünk,mert elütnek,kirabolnak vagy netán ránk zuhan egy meteor.

Oké,hogy a barátomat nem zavarja ez a szitu,de engem igen.

2013. febr. 27. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!