Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljem rá a szüleimet,...

Hogy beszéljem rá a szüleimet, hogy elengedjenek külföldre a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Külföldi,ezért hétköznap nem tudunk találkozni,csak telefonon beszélünk és webcamerázunk.A hétvégéket általában együtt töltjük,de mindig csak ő jön hozzám,mert az én szüleim nem engedik,hogy egyedül repüljek és hogy én látogassam meg.

Régen azt sem engedték meg,hogy ha itt volt,akkor vele alhassak a hotelba,de mostanában ezért már nem szólnak.Eddig egyszer voltam a páromnál,még a téli szünetben és akkor sem volt semmi gond.

Mit csináljak?


2013. febr. 26. 16:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Az szép. Mégis hogy jött össze neked egy (valószínűsíthetően 18 fölötti) angol srác, aki valahogy van rá pénze, hogy hetente megtegye az Anglia-Magyarország távot oda-vissza plusz hotelszobát béreljen egy hétvégére? Öltönyszagot érzek.


Egyébként dicséretes, hogy gumi nélkül toljátok. Remélem nem nagy playboy.

2013. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy éretlen csitri vagy még,de remélem a szüleid észhez térnek és nem engednek ki,sőt ezek utána hazugságok után a barátoddal sem alhatsz.
2013. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda remek csaj vagy! Sikerült egy pénzes pasit találnod, akinek egy buta kis 18 alatti éretlen ostoba lány kellett a szexhez, és lám, meg is kapta. Taknyos 16 éves kis csitri vagy, nemhogy külföldre nem engednélek, de még a suliból hazafele is én hoználak, mert félnék, hogy meglátogatnád valamelyik férfi tanárod az évvégi kettesért. Kapj már a fejedhez, szerinted te a 16 (bocsánat, majdnem 17, fú) éveddel olyan érett és okos lány vagy? A lábaid már szét tudod tenni, de az eszed előtt még nem nyílt meg a kapu.
2013. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
88%
Ja és ha a barátod gondol egyet, elege lesz belőled és kirak az utcára, Angliában, akkor mit csinálsz? Egyedül egy idegen országban. Neki is sok esze lehet, ha beleegyezik abba hogy egy 16 éves egyedül utazzon hozzá külföldre.
2013. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!