Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez hogyis van? Én lennék...

Most ez hogyis van? Én lennék a bunkó vagy ő reagálja túl?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és van a pasija, legyenek mondjuk H és B.

Meg vagyok én meg a barátom..

(a két fiú lakik egy helységben meg mi egy másikban kb. 6-7km a táv..) amúgy ők ketten jóban vannak stb.

Na most.. 'B' újabban nagyjából le se szrja H fejét (erre volt már példa de akkor szépen leosztottam azóta normális..)

A barátom és én (ha épp nincs más teendőnk) együtt töltjük a délutánokat..

Ők viszont csak akkor ha valami konkrét program van..de B eléggé olyan egyszerűbb otthon kockulni oszt' jóvan' úgy ahogy H is.. mi meg pörgünk folyamatosan meg kint vagyunk meg minden..


A hosszú bevezető után a kérdés..:


és ugye most készülünk egy márc. 15.-ei ünnepségre és minden nap próba van.. ahova az én barátom jön ő nem..és most én vagyok a bunkó mert állítólag le se szrom ahhoz képest egyszer sem hagytam ott meg stb.. meghogy állítólag nem csak most hanem már jó ideje, hogy ha ő ott van akkor elvonulunk meg ő unatkozik meg ilyenek.. de persze, ha az ő barátja van ott és én maradok egyedül az nem gáz.. nem az tök természetes..-.-


Na jó.. tudom zavaros, de jól esett leírni mert ha bárkit felhívnék most az leverne légkalapáccsal.. XD

Jaa és 13-14 éves korosztály..

[13f-14l=mi] [14f-14l=ők]



2013. márc. 12. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A 14 éves barátaid már 10kor alszanak, ezért nem örülnének (örültek volna), ha felhívnád őket? Ez aranyos, én 14 évesen diszkóba jártam a szintén annyi idős barátnőimmel, nemhogy 10kor aludjak :))


Egyébként nekem nagyon zavaros ez az egész. Most konkrétan akkor a barátnőd azért haragszik rád, mert állítása szerint te állandóan a barátoddal vagy elfoglalva egy nyamvadt próbán?

Gondolom nem csak ott látjátok egymást.

Mondd meg neki a véleményedet. Hogy szerinted inkább ő az, aki elhanyagol téged, és bár te őt nem hanyagolod el, de megérdemelné.

Vagy amit akarsz. :)

2013. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan nap után mint ami tegnap volt nekem is meg a barátomnak is.. minden épp ember alszik.. XD

6kor kelsz a lovakat megeteted elmész suliba ott vagy 1ig haza érsz megetetsz, eszel, mész próbára 3tól 7ig utána meg még fél 10ig táncra.. :')

2013. márc. 13. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:

ép*

Egyébként egyáltalán nem durva amit leírtál.

A mostani hétvégém is épp olyan volt, hogy hétköznap alig bírtam aludni, csak pár órát. Pénteken fél 3kor feküdtem le, és 5kor kellett kelnem utána, tehát kb 2 és fél órát aludtam, vagy még annyit se. Délután, mikor hazaértem, már aludni sem bírtam, mert készülődnöm kellett, aztán csak 4kor feküdtem le. És utána kelnem kellett fél10kor...

:)

És mégis bírtam maximális erővel. Úgyhogy nekem csak ne mondd, hogy az "ép emberek", ennyi kis semmi után rögtön kidőlnek. Elég szar lehet a kondid.

2013. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak a hétvégém ilyen hanem nagyjából minden napom.. :D
2013. márc. 13. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a barátnődnek tartod akkor mond el neki ezt így ahogy gondolod és beszéljétek meg..Ennyi.:)
2013. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagy bunkó szerintem csak ő reagálja túl..
2013. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!