Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen esetben mondják azt,...

Milyen esetben mondják azt, hogy problémás egy fiatal, illetve mikor mondják, hogy 'látszik' rajta, hogy nincs minden rendben vele?

Figyelt kérdés
14-18 éves korosztály érdekel leginkább

2013. márc. 16. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rám pl. ezt mondják! 16/L
2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

gratulálok az első válaszolónak, ezzel a ,,nézd, különleges vagyok!" hozzászólással biztosan sokat segítettél a kérdezőnek.

szerintem hogy mi a problémás, az egy elég szubjektív dolog. az iskolapszichológus már rám is rám fogja, hogy ,,problémás" vagy ,,antiszociális személyiségzavarokkal küzdő gyerek". szerintem meg ez úgy baromság, ahogy van. vannak introvertált és extrovertált emberek, intelligensebbek és lassabb felfogásúak, kedvesek, arrogánsak, miegymás. a probléma ott kezdődik, ha a gyerek közveszélyesen viselkedik, sorozatosan törvényt szeg, ilyesmi. attól, hogy valaki kellemesebb társaságnak találja a kutyáját és jobban elszórakoztatják a könyvei, mint egy zajos, dübörgő szórakozóhely, szerintem kár rányomni a pecsétet, mert még elhiszi a szentem.

2013. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem hogy gratulálj, hanem tettem egy figyelmesztetést hogy ha érdekli akkor írjon privátot biztos nem teszem kőz híré az életem!
2013. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
nem te vagy a problémás, csak a helyesírásod.
2013. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz ha hisztizik a baby ;)
2013. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is problémásnak tartanak, bár meg is van rá az okuk és igazuk is van. Velem spec. az a probléma h lógok az iskolából elég sokat és éjszaka elmászkálok bulizni akár másik városba is. Vannak gondjaim az alkohollal és most már a cigivel és a fűvel is. A jegyeim is elég rosszak ami ezek után nem túl meglepő. A szüleimet nem nagyon érderdekli h ezeket csinálom szóval valószínűleg nem csak velem vannak gondok :D

16/L

2013. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na már ha mással van/volt ilyen.. akkor detto ugyan az voltam csak plusz + gyermekotthonban is voltam, de kénytelen voltam változtatni a 8 hónapos babám miatt :)
2013. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

6.válaszoló :)

kérlek lásd be hogy ez így helytelen, most tudom hogy jól érzed magad így, csak aztán nehogy függővé válj, elbaltázva ezzel az egész életedet!!! nem tapasztalatból beszélek, csak amit a környezetemben észlelek... aztán nehogy gyerek legyen a vége!!! tanulj, utána ráèrsz kiélni a hóbortjaidat, netán addigra már olyan szinten érett leszel hogy arra nem is kerül sor nagy mértékben :)

16/l

és ha már a témához írok, akkor szerintem ezek problémák

2013. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hááát én járok pszichológushoz. Velem is vannak alkohol és cigiproblémák, füvet csak egyszer szívtam. Utáltam szűznek lenni, már lassan egy fél éve nem is vagyok az. Régebben sokat vagdostam magam, de mára abbahagytam, mert a barátomnak és a fiúbarátaimnak sikerült jobb belátásra bírniuk. Ha ideges vagyok inkább belebszok egy hatalmasat a falba. Lehet azt se tartják éppen normálisnak, hogy inkább fiúkkal jövök ki, lányokkal inkább felszínes barátságaim vannak, kivéve a legjobb barátnőmmel, de ő is elég fiús. Smároltam már csajjal, általában piros vagy lila a hajam de volt már kék is. A jegyeim viszont jók tavalyhoz képest. 4 db 3-asom volt most már csak 2. Ja meg szoktam bulizni de csak egyszer voltam részeg (pont tegnap), inkább becsípni szoktam, leginkább töménytől szeretek :) Lehet, hogy problémámsak tartanak de így vagyok boldog. Tetoválni szeretnék később.

14/L

2013. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!