Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 15 éves lánytoknak...

Engednétek 15 éves lánytoknak hogy a barátjánál aludjon? Másfél éve vannak együtt.

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 17:46
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell egybol feltetelezni hogy nemi eletet elnek, de eleg valoszinu mivel masfel ev hosszu ido hogy ne csinaljanak semmit... Beszeltel mar vele hogy lefekudtek-e? Mivel kiskoru ez illegalis, foleg ha a fiu 17 even feluli! Mivel megtiltani nem tudod, jo lenne ha kozosen elmennetek nogyogyaszhoz hogy felvilagositsa lanyod es felirjon neki valami fogamzasgatlot, nehogy teherbe essen!
2013. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
96%
14 éves kor felett a illető fiatalkorúnak minősül, és nem illegális...
2013. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
73%

Miért kell együttalvás alatt egyből a dugást érteni?

Én sokszor csak azért alszom együtt a barátommal, mert szeretek vele aludni, és egyáltalán nem 100 %, hogy szex lesz a vége a dolognak. Szeretek hozzábújni, érezni az illatát... :)

2013. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
42%
Nem engedném,17 alatt biztosan nem,még ha ovi óta vannak együtt akkor sem,még egy éretlen gyerek,aludjon a plüss macijával az ágyában
2013. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
41%

"egyáltalán nem 100 %, hogy szex lesz a vége a dolognak."



Nem nem 100%, de több mintha nem aludnának együtt. Valaki jól írta, aludjon ebben a korban a plüss macijával nem fiúkkal.

2013. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
97%
Az is több, mint valószínű, hogy a szex akár egy délutáni filmezéskor is megtörténhet.
2013. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim válasza:
73%
Én is aludtam kb. Ennyi idősen a barátommal és Nem volt szex,Nem lettem rib*nc se,hiába aludt nálunk,semmi szex csak együtt akartunk aludni .És teljesen igaz Hogy együttalvás nélkül is Lehet szex...a pénisz nappal is áll ... Persze először elgondolkodnék mennyire megbízható a fiú illetve ,Hogy a lányom mennyire tud felelősségteljesen viselkedni.
2013. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
95%

De hát még csak 15 éves,az isten áldjon..


17/L-még engem sem engednek illetve nem is engednének egyenlőre

2013. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam el a válaszokat, ergo lehet írták már előttem.

Együtt alvás=szex?!

Én volt, hogy 2 hét után együtt aludtam az egyik barátommal(tegyük hozzá, hogy csak vele aludtam még!) épp, hogy 16 évesen és mégsem szexeltünk!..Nem értem, hogy miért gondol ilyenkor mindenki csak arra, hogy akkor máris lefeküdnének, hisz ahogy mamám minidg is mondta: a f*sz nappal is feláll, nem csak este!:D(igaz ő finomabban fogalmazott)

2013. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!