Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 15 éves lánytoknak...

Engednétek 15 éves lánytoknak hogy a barátjánál aludjon? Másfél éve vannak együtt.

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
38%

A szerelem bűnös dolog? A szex bűnös dolog?

Nem engedném a lányomnak, ha…

-egy hete ismerné a srácot

-10 évvel idősebb lenne a srác

- 10 éves lenne a lányom


40F

2013. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
21%

03-22 18:03 hosszászóló te is olyan értelmes lehetsz mint két pár rendőrcsizma. Egy 15 éves gyereknek még egyáltalán nem szabadna kapcsolatot kialakítania az ellenkező nemmel.

Ezért tart itt az emberiség a béka segge alatt mert az elkövetkező szégyenteljes generációt nem foglalkoztatja más mint az az átkozott szex.

Tessék példát venni a japán társadalomról.Hogy ők hol tartanak és hol tartanának ha nem lenne ez a visszahúzó és hátráltató dolog.

2013. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
Engedném. Jobb mintha egy rosszabb helyen csinálná.
2013. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
64%
Az attól függ, hogy a lány milyen. Meg a fiú se mindegy... a szex egy dolog, csak ne essen teherbe... A gyerekek dugnak... havernál, kocsiban, suliban, parkban, vagy ágyban párnák közt ha a szülők engedik. A szex tényét nem csak a helyét tudja a szülő befolyásolni. Ezt kell felfogni minden kamasz szüléének.
2013. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
100%

13.34 A Japán társadalomról? Én nagy tisztelője és fanatikusa vagyok a japán történelemnek és kultúrának, de azért ha már egyszer jártál Japánban, vagy csak néztél olyan dokumentum filmet, akkor nagyon tisztában kellene lenned vele, hogy ott sok az olyan 15-16 éves kislány akik utcán árulják magukat, társadalmi rétegtől függetlenül, Gucci táskáért, Prada cuccokért a vén pedofil fószereknek, passzióból, mert anya, vagy apa épp nem vette meg, vagy nem tudta megvenni nekik ezeket a márkás szarokat..... Szóval ezt inkább hagyjuk.

Ne vegyen példát senkiről, se ő, se a szülő. Alakítsák ki a saját bizalomra épülő kapcsolatukat, remélhetőleg 15 év alatt ez már vmelyest sikerült és ennek megfelelően döntsön. Én is régen voltam 15, ezért számomra is elképzelhetetlen, hogy ilyen fiatalon bármi is legyen. Ezt az anyukának kell mérlegelnie. Bizalom, felelősségvállalás mindenki részéről.

2013. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
46%

Ha van egy kis esze, lexarja hogy mit engedsz, mert az élete a sajátja.


Ha nem szülői erőfitogtatást tartani, hanemsegíteni akarsz, inkább vegyél neki gumit! Kivéve ha attól lennél a legboldogabb, ha terhes lenne, és jöhetne a "na ugye hogy én megmondtam" című terror.


Ui: Konkrét kérdésre, ha másfél évet vár valaki, hogy efyütt aludjon a barátjával, és még mindig együtt vannak, a legokosabb dolog amit tehet hogy vele alazik. Képzeld már el, milyen jó dolgod lenne, ha valaki neked eddig udvarol!

2013. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
58%
A válasz egyértelmű, NEM! 15 vagyok ,de még azt sem engedik meg, hogy barátom legyen.Lehet hogy túl szigorúak a szüleim,de ha te jó anya szeretnél lenni és jól kijönni a lányoddal , ne ott kezdd hogy ilyen dolgokat megengedsz neki. Ez túlzás lenne.
2013. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
0%
41/48-as válaszoló! nem, a szex nem bűnös dolog , de a megfelelő időben , vagyis házasság után , kell élni vele. Igaz , ma már nehéz kivárni , de legalább ne 15 évesen kezdjék, ráérnek 18-19 éves korukba is.
2013. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 MaciHarcos válasza:
73%

Óhhh, régen sem voltak szentebbek ennél a nők. Akkor is szültek 15, 16 évesen. Most talán jobban védekeznek, jobban oda figyelnek, régen egyből gyerek lett belőle és mindenki hozzáment az elsőhöz akivel lefeküdt.

(Ezt csak azért mert más is belement a témába.)


Témáról: Igen, engedd meg, ha szexelni akar úgyis megoldja, csak tudni kell a határokat és tartsa be a játékszabályokat. Hányszor akarnak együtt aludni, kinél te szabályzol mindent.

Aki, meg úgy gondolja, hogy ő nem úgy nevelte a lányát....szerintem nem nevelés kérdése, hogy szerelmes és minél többet akar együtt lenni a szerelmével, ez természetes.

2013. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
80%
Nem nem természetes, hogy egy 15. éves gyerek nem otthon akar aludni. Igenis nevelés kérdése, nekem miért nem jutott ilyen eszembe mert normálisan megvoltam nevelve.
2013. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!