Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lány az nagylány már...

14 éves lány az nagylány már vagy még kislány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a magasság nem befolyásolja a kort, de 176 cm vagy és ez dob a rólam kialakult képen

2013. márc. 24. 20:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
mellesleg nem akármiért 36%os a kedves válaszoló..
2013. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Igen azt hozzátenném még, hogy egy 14 éves lány már általában menstruál, ez azt jelenti, hogy megérett a gyerekszülésre "


A gyerekszülésre lehet, a gyerek felnevelésére viszont nem. Márpedig ez az igazi érettség jele, hogy az utódairól gondoskodni is képes.

2013. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Első menstruációtól nagylány, 18-től nő! 18 éven felül az ember jogilag felnőtt, tehát nő és férfi a megszólítása.

A többi mind szubjektív dolog.

2013. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szép lassan nagylány de van aki előbb komolyabban fogja fel a dolgokat mint más
2013. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 senior24 ***** válasza:
55%

Ezek a mondataid kb olyan éretlen kisovodás mondatok voltam mint amit egyszer olvastam h "nem lesz szükségem megtanulni fözni soha meg dolgoznom sem,mert mikor hazamegyek anyuék várnak a meleg kajával és megvesznek nekem mindent"

Gondolja a szerencsétlen éretlen kis tinic'fka,mert ugy gondolja h soha nem lesz olyan helyzetben h fözni kelljen neki,soha nem kell neki dolgoznia egy kis pénzért vagy soha nem kell bekötnie egyedül a cipöfüzéjét,mert anyucinak szol és beköti.

Arranem gondol h adodhat olyan helyzet amikor nincs ott anyuci vagy anyuci azt mondja h na kislányom most már elég felnött vagy mert dugni is tudsz minden hétvégén más más pasival,akkor most légy szives segitsél egy kicsit mert nem gyözzük finanszirozni a projecteidet,a drága cuccaidat,az Iphon-dat,stb.És tanulj meg fözni is legalább egy kicsit és légy szives csinálj magadnak vajaskenyeret,mert elég nagylány vagy már ahhoz ja és tudsz gyalogolni 150 métert anélkül h füttyentesz apucinak h vigye el a s'ggedet autoval.stb stb stb

Ja de akkor megszeppen a szája és mindjárt gyereknek számit,de csak azért mert csinálnia is kell valamit,jogot érez mindenhez,de felelösség az nuku.A felelösségetekröl nem is akarok szot ejteni mert az egészen egyszerüen egy 0!

Aztán meg mennem face-re kiirni h mekkora köcsög apám van anyám meg egy k'rva.

GYEREKEK VAGYTOK MÉG!!!!!!!!

2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
senior24 válaszolsz kérlek az üzenetre amit írtam?
2013. márc. 26. 20:08
 27/27 anonim ***** válasza:
A mai lányok külsőleg, nagylány, vagy inkább nő, annyira megtévesztő simán 18-nak is mondhatná magát. De lelkileg volna mit érniük. Meg a viselkedésük terén, mert nem attól nő a 14 éves, vagyis attól is, hogy megnő a melle, meg p.nája van, de én mint férfi elszörnyülködtem tesóm egyik barátnőjétől. Első benyomás, szőke kék szemű, gyönyörű arc, alacsony, homokóra alak, finom kis nőies kezek. De amikor megszólalt, már nem is tetszett annyira. Gyaa g.ci! meg hasonló megnyilvánulások, hogy köpködött. Nekem egy nő még a viselkedésével tudja megmutatni, hogy nő. A szolid, csendes, viselkedéssel amivel megmutatja, milyen lesz társaságban, hogy fog bánni majd a leendő gyerekeinkkel, meg ilyenek. A magasság régebben igen, de mostanában, hogy a kamaszok még nálam is magasabbak átlagban pedig 180 vagyok, nem sokat jelent.
2013. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!