Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Adható e lázcsillapító végbélk...

Adható e lázcsillapító végbélkúp 13 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
ja és a súlya csak 46 kg viszont a kúp csecsemőknek való ilyenkor hogyan kell adagolni és mi történhet túladagolás esetén?
2009. szept. 18. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Az már nem kisfiú, és a kúpok inkább csecsemőknek valóak. Szerintem adj normális lázcsillapítót, csak kevesebbet mint egy felnőttnek.
2009. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen lehet, de ez attól függ milyen kúpot akarsz adni! A betegtájékoztatón rajta van, hogy Xkg súly mellett mekkora adag adható. Viszont a ti esetetekben, egy ekkora nagy fiúnál már a kanalas vagy Bayer Aspirin pezsgőtabletta is megteszi. Ezek mind fájdalom és lázcsillapítók.
2009. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Van lázcsillapító gyerekeknek is!

Béres Febrillin pl. az én fiam 3 éves korától olyat kap és szerintem nagyon jó, meg nem is drága

2009. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Na azt már nem is nagyon részletezem, hogy férjemnek milyen rossz emlékei vannak. Pedig ő kb. 6 évesen kapott utoljára...
2009. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Adj neki tablettát. 13 éves fiúnak te akarod beadni? Vagy majd ő magának? Ne alázd már meg a gyereked.
2009. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
13 éves kmasz,nem kisfiu.Kúp..még bébipapit eszik vacsira igaz?adjál neki normális gyógyszert..
2009. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igazából nem az én fiam hanem a nővéremé és tudom hogy elég bizarrul hangzik de kimentek 10 napra Cubába 13 éves unokaöcsémmel és ma reggel óta olyan lázas hogy nem használ a hűtőfürdő de sikerült egy magyar családtól egy csomag kúpot kérni helyi gyógyszereket nem mernek neki adni az övéiket pedig elkobozták a határon

hát mit ne mondjak elég egy kiszolgáltatott helyzet de ezt kérdésbe leírni elég hosszú lett volna úgyhogy ha tehetnék akkor ök is inkább tablettát adnának de ha nincs?

2009. szept. 18. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Micsodaa???Na azt majd megnézem hogy egy 13 évesnek hogy dugsz fel valamit a seggébe.Mér az ottani gyógyszerek szerinted mérgek?
2009. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
El kéne vinni a szerencsétlen gyereket orvoshoz basszus!!!
2009. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Minden hotelben van orvos. Hívják ki, irassanak fel gyógyszert. Ne kísérletezzenek a gyerekkel.
2009. szept. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!