Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon hiányzik! Mit csináljak?

Nagyon hiányzik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apukám 8 hónapja nem látogat, fel se hív semmi, csak gagyi ajándékot küldd nekem és a tesómnak ünnepekkor és egy levelet. Telefonszámát csak én tudom, annyi mesélnivalóm lenne neki, de nem merem felhívni! Nem tudom, olyan már mint egy idegen. Mindenki 'hülyének néz'? hogy hogy hiányozhat amikor tönkretette a családot. Ez teljesen igaz, de most elkezdett nagyon hiányozni az elmúlt 4 hónapban és szeretnék vele beszélni... Mégiscsak az apukám. De nem merem megtenni! Köszi:) 15/L

2013. márc. 30. 19:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt elfelejtettem, hogy van egy 15 évvel fiatalabb barátnője régóta aki utál, és nem engedi hogy találkozzon velünk. De nem is érdekeljük már. Nem keres meg semmi.
2013. márc. 30. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem örülj, hogy küldd 'gagyi' ajándékokat ünnepekkor, legalább gondol rátok. Más apuka ennyit sem tesz.
2013. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy sms-t neki, vagy e-mailt. Vagy csak ezt a kérdést linkeld be neki. Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok.
2013. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Az elég szomorú, hogy ő viszont lemondott rólatok a nő miatt. :(

Hívd fel őt, biztos, hogy hiányzol neki. Természetes, hogy hiányzik neked, hiszen ő az apukád és amit tett (bár nem tudom, hogy mit tett), az nem változtat azon, hogy ki ő neked. :)

2013. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát azok az ajándékok nem annak minősíthetők.. Használtak és látszik is rajtuk.

Nincs fent sehol, e-mailt nem tudom, vagy csak titkosítva van.. :/

2013. márc. 30. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok az anyai papámmal. Talán életemben kétszer láttam, de még is hiányzik, hogy beszéljek vele, hogy legyen még egy papám. A mostani felesége miatt nem tarthatom a kapcsolatot vele. A nőnek van egy unokája, és csak őt tekintik unokának... én meg mintha a világon sem lennék. Átérzem a helyzetet.. én tehetetlen vagyok.

17L

2013. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki nyugodtan, hisz mégiscsak az apád, természetes, hogy hiányzik. Én 4 évig nem beszéltem apámmal (szintén tönkretette a családot, semmilyen szinten nem tartotta velünk a kapcsolatot), aztán egyszercsak gondoltam egyet és írtam neki.

Ennek már 3 és fél éve, azóta rendszeresen találkozunk, beszélgetünk, csinálunk közös programokat. Kiderült, hogy végig hiányoztunk neki, amíg nem beszéltünk, csak nem mert keresni, mert abban a tudatban élt, hogy utáljuk és úgysem vagyunk rá kíváncsiak (nem utáltuk, csak iszonyatosan dühösek voltunk rá).

Keresd fel nyugodtan. Veszíteni nem vesztes vele. Ha nem kíváncsi rád, akkor pedig könnyebb lesz magadban lezárni a dolgokat (már amennyire lehet).

Sok sikert!

21l

2013. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem írok majd neki SMS-t.
2013. márc. 31. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:

az én apám nem tönkretett minket, hanem csak sz*rban hagyott...

egy másik nőt választott és annak a nőnek a gyerekeinek lett inkább az apukája...

amíg mi hajléktalanok lettünk meg ilyesmi...

Aztán anyukám, később saját erőmből megint normálisabb életem lett, egyetemet végeztem, stb...

Egyszer sem keresett. Nem hogy ajándékot nem adott, de még azt a pénzt sem, amit a bíróság megítélt.

De én sosem haragudtam rá, de nem is hiányzott. Csak nem jelent nekem semmit.

Tavaly bejelölt facebook-on... és most vicces képeket posztolgat. Gondoltam rá, hogy megkérdezem, miért nem akart az apukám lenni, és hogy hogy van az, hogy emberek rohangálnak a nevével és a génjei felével ugyanabban a városban, ahol lakik, és kicsit sem kíváncsi rájuk.

De aztán úgy döntöttem, hogy ennyi év távlatából már tökmindegy.


Én úgy gondolom, hogy nem a gyereknek kell keresni a szüleit egy ilyen helyzetben. De én sokkal kisebb voltam nálad... Te már közelebb állsz a felnőtt korhoz...

Ha szeretnél lépéseket tenni, akkor szerintem nyugodtan tedd meg. Ne zavarjon, hogy más mit gondol. Ne várd meg, hogy olyan sok idő teljen el, hogy már amiatt ne merd keresni.

Nem tudom milyen szeretni egy apát, vagy milyen ha szeret egy apa, de szerintem ha hiányzik, akkor keresd.

Mindig jó, ha vannak olyanok az életünkben, akik engedik szeretni magukat és viszonozzák is.


Sok sikert! :)

2013. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

detto mint én.15/L,mondjuk én azért láttam az "apámat" karácsonykor,de azóta semmi.

A barátnője utál engem,meg is mondta,hogy utálja,ha apa velem van.valamiért nem tudom túltenni magam rajta,mert amúgy apás lennék,és rettentően hiányzik.

2013. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!