Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valami még hiányzik? Vagy jó így?

Valami még hiányzik? Vagy jó így?

Figyelt kérdés
Anyukám utazási irodában dolgozik,most fog hazaérni,mert várni kellett a vendégeket. Nem jött meg az utolsó,de hazajöhetett. Mindig szombaton van érkezés,20-30 család is jön,és csak akkor jöhet haza,ha mind megjött. Én nagyon unatkozom itthon,az is lenne a kérdés,hogy mit csinálhatnék szombatonként? Egy házban élünk a Nagyszüleimmel,84 évesek.A szüleim elváltak,Anyával imádjuk egymást,olyanok vagyunk,mint két barátnő. Ma azzal vártam,hogy összeszedtem a ruhákat,kivasaltam(volt egy csomó ruha),megágyaztam,kedves kis levelet készítettem az ágyra,megterítettem,vacsora a tűzhelyen,elmosogattam. Örülni fog? Nagyon nagy szeretettel csináltam Neki! Anyukák,Ti örülnétek? Másik kérdésem,mit csináljak az elkövetkezendő szombatokon,amikor Anya dolgozik? Ugye van,amikor előbb hazajön,de ez a vendég(ek)től függ.
2010. júl. 24. 22:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nagyon várom már,hiszen ma nem is találkoztunk,mert már 8 óra előtt elment. Holnap szabadnapos lesz,illetve egy vendéget vár,de itthon lehet,csak akkor kell bemennie,ha megérkezett a vendég. Jövő szombaton viszont itt lesznek a bátyámék,hazajönnek Angliából és a nővérem (34 és 35 évesek,anyukánk 55 éves lesz),akkor megyünk csúszdaparkba a tesókkal,stb...De az utána lévő szombatokon mit lehetne csinálni?

Köszönöm a válaszokat,jó éjszakát kívánok: E.

2010. júl. 24. 22:07
 2/14 A kérdező kommentje:

Az lenne a jó,ha a szombat lenne a kedvenc napom,nem pedig úgy gondolnék rá,hogy jaj,csak szombat ne legyen!

-Barátnőimet felhívtam,nincsenek itthon,

-Olvastam,tévéztem,rejtvényt fejtettem,

-Kutyáztam,

-Elmentem apukámékhoz és a nagyszüleimhez bicajjal-mert ők csak pár utcányira laknak tőlünk,

-Eddig vigyáztam a szomszéd gyerekekre (5/L,3/F),de betegek voltak,és én is elkaptam (tegnap gyógyultam meg),így most hozzájuk nincs kedvem menni,

-A lehető összes DVD-t,Video-t megnéztem.


S.O.S.!! :-)

2010. júl. 24. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

hangszeren tudsz játszani?

hogyha nem, akkor sürgőssen tanulj meg, én akár egséz nap tudnék gitározgatni*.*

2010. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hazajött Anya,végre! Most nagyon örül,mindig ilyen büszke rám,pedig néha meg sem érdemelném...!
2010. júl. 24. 22:22
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,zongorázni,furulyázni és fuvolázni is tudok,zongoránk és furulyánk is van itthon,a fél délelőttet végigzongoráztam...gitározni,azt nem tudok.
2010. júl. 24. 22:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja,akkor bocsánatot kérek,hogy hosszú lett a kérdésem,legközelebb próbálok tömöríteni! Különben csak így tudtam értelmesen kifejteni a gondolatomat!
2010. júl. 24. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Válassz egy hobbit,járj el önkéntesként valahová,ami érdekel,állatpark,pl.,keress 1 megbízható barátnőt,akire számíthatsz,ha van lehetőséged,s távoli rokonaid utazz el hozzájuk.Sétálj,olvass,s nagyon büszke lehet rád anyukád,csak jelezd felé aggodalmadat,mivel magányosnak érzed magadat,s együtt megoldjátok!!!!!!!!
2010. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de állatkertektől, s ilyen helyektől messze élünk, egy kisebb városban. Azt mondta Anya, hogy majd az interneten nézünk augusztusra táborokat, és elmegyek valahova!
2010. júl. 24. 23:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon büszke lennék rád,én is örülnék egy ilyen anyának..:D és egy ilyen kislánynak..majd:D:D

Sok szerencsét a továbbiakban!

Jó így szerintem.:)

2010. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon örülök, hogy ilyen Édesanyám van. Apukám viselkedését pedig...inkább nem is kommentálnám...
2010. júl. 25. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!