Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves vagyok, jól tanulok...

15 éves vagyok, jól tanulok és nem vagyok az a szokványos cigis hülye fiatal. Viszont most fogok ballagni és sajnos így tél végére nagyon fehér lesz a bőröm. Szolárium?

Figyelt kérdés
Amúgy is fehér börű vagyok,nehezen barnulok. De a ballagsomra szeretnék egy kis színt..szerintetek elmehetek 1x-2x szoláriumba 2-3 percre,vagy inkább hagyjam?
2013. márc. 30. 20:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:) Úgy függ össze vele,hogy ne úgy,ne olyan lánynak képzeljetek egy,aki egy cigis,szolis,buta liba. Én pedig azt nem értem Kedves válaszadó,hogy miért nem kérdezed meg az OKÁT,hogy miért írtam bele?!
2013. márc. 31. 10:53
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha barnítókrémet választasz, akkor vigyázz vele, mert ha nem jól oszlatod el a testeden, akkor foltos lesz, ami gázabb, mintha csak szimplán fehér lennél. Egyébként nem tudom, hogy mi a baj a fehér bőrrel :)
2013. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Kedveském szerinted ez "Elmondanád,hogy mi köze a szoláriumhoz az,hogy,hogy tanulsz vagy,hogy cigizel-e??" nem egy kérdésnek számít? Ne legyél már felháborodva,mert szerintem semmi bántót nem írtam,pedig tudtam volna:)
2013. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
A szoli max pirosra sütne és szeplőket gyártana a fehér bőrödre, szebb nem lett még senki a szolitól, még alapból barnábbaknak is csak sárgás színt ad. Elég ronda. Emellett káros is. A fehér bőr pedig nagyon szép.
2013. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, modern szoliba mész, akkor szerintem nincs gond vele. Annyi, hogy ne vidd túlzásba, ha nagyon fehér a bőröd, először mondjuk 5 percre feküdj be, utána megint 5, majd 10. Egyébként én is fehér bőrű vagyok, de rajtam az 5 perc is meglátszott (ezt onnan tudom, hogy mindig hagyok magamon bugyit, mikor befekszem, hogy utána csekkolni tudjam a barnulást). Szóval, ha mértékkel mész, és nem narancssárgára akarod pirítani magad, akkor nyugodtan.
2013. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Várjál még a hülye fiatallal, mert Te most ballagsz, ez ilyenkor változik meg sok embernél. sajnos :D de maradj így!
2013. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat:)
2013. ápr. 18. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!