Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 vagyok, nem tudok elaludni,...

16 vagyok, nem tudok elaludni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Normál esetben fél 12 körül szoktam lefeküdni hétköznap,evvel kipihent vagyok másnap.Teljesen jól szokott menni az elalvás,persze néha-néha előfordult hogy sokáig forgolódtam,de max havi egyszer.

Úgy egy 2 hete azt hiszem egyik vasárnap este lefeküdtem éjfélkor,és fél 2-kor is fenn voltam még..Azóta 1,fél 2 előtt nem tudok elaludni,fáradt vagyok,de már ráparázok az egész alvásra,tegnap is 1 óra olvasás után feküdtem le éjfélkor,1-kor még fenn voltam,elkezdtem idegeskedni,felment a vérnyomásom,megfájdult a fejem,bevettem egy gyógyszert ami úgy fél 2-re kiütött de ezt így nem kéne.://


Ma is 11-12-ig tervezek olvasni,közben beteszek egy relaxáló cd-t,meleg mézes tejet fogok kortyolgatni...ez így nagyon rossz,hogy max 5 órát alszok.:(


Mit tehetnék?


2013. ápr. 3. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tanulni. Garantálom elaludsz tőle :)
2013. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fuss pár kört fürdés\zuhany előtt, vagy sétálj egy-másfél órát.
2013. ápr. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a HOVA tablettát, gyógynövény alalpú és segít abban, hogy elaludj... :o) Bármelyik gyógyszertárban kapható. :o) Remélem, sikerrel jársz! :o)
2013. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is voltak olyan korszakaim, amikor nem tudtam aludni. Volt, hogy 5 óra alvás elég volt, volt, hogy 10 sem.
2013. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamról olvasnék.:O Pár napja nem igazán bírok aludni..sok minden kavarog a fejemben utána meg ugyanúgy, mint te, én is ráparázok és elkezdem számolgatni, hogy na még hány órát tudnék aludni stb. Most tartok ott, hogy sírni tudnék annyira fáradt vagyok, fáj mindenem, gyenge vagyok és lassan úgy nézek ki, mint egy zombi..a táskák a szemem alatt pedig lassana bokámig érnek.:D:( Naponta szedem be a fejfájási gyógyszert is, mivel a kialvatlanságtól folyamatosan megfájdul. most nemrég volt a szünet és akkor minden rendben volt..viszont szünet előtti utolsó héten is eljátszottam majdnem ugyanezt..viszont mostmár rosszabb mert nem egy este alszok max 5-6 órát hanem most 2 este alatt sikerült aludnom max 5 órát.:| Nem tudom mit tehetnék én sem...:/

16/L

2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogyha 15 percig nem moccansz meg, akkor elalszol. Kísérletezgettem vele, nekem bevált, mondjuk én fáradt is vagyok szinte mindig :P Azért egy próbát megér, nem? Kényelmes póz, szem lecsuk és gondolkozz valami számodra érdekes dolgon. Fontos, hogy a lábad kisujját se mozdítsd! :)
2013. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!