Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti melyiket ajánlanáto...

Szülők, ti melyiket ajánlanátok a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, kedvenc tantárgyam sincs, így nem tudok választani, hogy mi akarok lenni. Mérnök, ügyvéd vagy fogorvos. Legérdekesebb nekem a fogorvos, de anya állandóan az ügyvédet hajtogatja, hogy azzal jól fogok keresni és dr-i címet is kapok. Ti mit javasoltok?? 16/L
2013. ápr. 5. 20:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, ami érdekel is amellett, hogy finanszírozni tudod belőle a létminimumot. Fogalmam sincs, milyen könnyen helyezkedhet el egy fogdoki, de kétlem, hogy a híd alá kényszerülnél egy annak megfelelő végzettséggel. A helyedben én azt csinálnám - feltéve, hogy a jelenlegi anyagi helyzetem kevés a külföldre költözéshez - hogy kitanulnék egy garantáltan jól kereső szakmát, abból megteremteném a kimenetelhez szükséges körülményeket, az új helyen meg jöhetne a fogászkodás. Ehhez persze kéne egy kis kitartás, és annak a bevállalása, hogy munka mellett diplomázol le másodjára, de nem lenne lehetetlen. Mondjuk 14 (kishíján 15) évesen aligha tudhatok mindent ennek a kivitelezhetőségéről, biztos javasolnak okosabbat, ha netán megfeledkeztem volna fontos körülményekről.
2013. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egy jó fogorvos szarrá keresi magát. Csak mondom:)
2013. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!