Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek a szülei meg az én szüleim családi barátok. Mindig jönnek hozzánk, mi is megyünk hozzájuk. Nagyon megszerettem ezt a fiút, de idősebb tőlem 4 évvel. 15 éves vagyok. Leszeretnék vele feküdni, mert szerelmes vagyok belé és ő is így érez. Nem erőltet semmit, de úgy érzem itt az ideje. Kívánom! Vele veszteném el.
2013. ápr. 10. 15:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Rossz ötlet.

- te fiatal vagy

- ő túl idős

- a család ki fog akadni

- ha szakítotok a családok is megsínylik.


Mi szól mellette? Hogy viszket?

2013. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Ha előtte jártok pár hónapot, vállaljátok a család előtt a kapcsolatot,akkor semmi baj nincs vele. De a szövegedből az jön le,hogy a szülők nem is tudják,hogy kavartok és együtt sem vagytok. Tarts vészmadárnak, de szerintem lefeküdnétek egy hét múlva pedig tovább állna és keresne egy korban hozzá illő csajt akivel kötöttségek nélkül kavarhat.

Szóval ha szeretitek egymást akkor tessék randizgatni és közölni a családdal,mert ebből a háttérben kavarásból nem hiszem,hogy jól jönnél ki. (mint írtam a srácnak valszeg ugyan mindegy,hogy most mi lesz)

2013. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Ez azért nem így működik,hogy szerelmes vagyok,akkor lefekszem vele.Szóval rossz ötlet.

-Fiatal vagy.

-Nem illik hozzád korban (még) .

2013. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az elsővel teljesen.
2013. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Te gyerek vagy még, ő már felnőtt. Azt írod, hogy itt az ideje, úgy érzed. Szerintem ezt nagyon rosszul gondolod. Nem most jött el az ideje. Nem is jártál még vele, stb.

Én nem kezdeményeznék, nem másznék rá.

2013. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja járunk, csak azért nem írtam mert fölöslegesnek tartottam, egyébként így visszaolvasva tényleg olyan, mintha csak vonzalom lenne köztünk. Szóval járunk!! Az ő szülei is tudják és az enyémek is.
2013. ápr. 10. 16:36
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
15 évesen 2 hónap járás után odaadnád valakinek a szüzességed? Olcsó ez így, nem gondolod? Tényleg ennyire tartod magad? Szomorú. Komolyan.
2013. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha már nem leszel szűz, akkor a köv. pasi 1 hónap alatt kap meg, a harmadik 2 hét után, aztán eljutsz oda, hogy egy fütty és már fekszel. És még nem leszel 18. Csodás kilátások! Örülök, hogy nem a te fejeddel élem az életem!
2013. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

2 hónap? Az nagy idő:)

Várj még egy évet.

2013. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát én a huszas éveim végén is többet várok el egy férfitől, mint két hónap "járást". El sem hiszem, hogy egy taknyos 15 éves szerint ez így rendben van. Mit jelent számodra a szüzességed? Mit jelent számodra a szerelem, kapcsolat, jövő? Mi határoz meg egy nőt? Szoktál néha gondolkodni is, mielőtt cselekszel?
2013. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!