Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Kismamaruhát érdemes...

Lányok! Kismamaruhát érdemes venni erre a 9 hónapra, vagy olcsóbban jövök ki ha csak nagyobb méretű ruhákat veszek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A kismamaruhák elég drágák. Én csak 2 db terhesnadrágot és egy bandázst vettem, viszont sokat nézelődtem kínai boltokban és más ruházati boltokban, és egy rakás olyan felsőt, ruhát, szoknyát és nadrágot vettem, ami a szabása vagy az anyaga miatt terhesen is jó volt rám, és nem XXL méretben. Így sokkal olcsóbb volt, és mégis szépen tudtam öltözni.
2013. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
A nagyobb méretű ruha nem megoldás terhesen.
2013. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Én használtan vettem kismamaruhákat, többségüket interneten, aukciós oldalakon.

Így nagyon olcsón hozzájutottam csinos/praktikus darabokhoz.

A "csak nagy ruha" nekem nem jött be, nem éreztem magam jól bennük.

2013. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak nadrágom volt, felsőm nem, de a nadrág elengedhetetlen darab.
2013. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kismama ruha!

Egy kismama nadrág a fenéken, combom passzol rád, nem lóg, viszont a hasad bele fér!

Egy mormál, csak nagy méretű nadrág derékban lóg, de a fenekén, combjánál is, úgy néz mi benne az ember mint egy bohóc!


Felsőből sem mindegy!

Egy normál felső nagyobb méretben szelesebb,, de neked hosszabb is kell majd, mert ami most jó, abból terhesen ki lesz a fél hasad!

A térdig érő tunikáim terhesen derékig érnek!

2013. márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. terhességemnél a 6. hónapban vettem egy bandázst, hogy az egyre rövidülő felsőimet tudjam hordani.

Nadrágra csak a 7-8. hónapban volt szükségem, mert olyan csípőnadrágot hordtam akkor, ami addig teljesen kényelmes volt.

A 2. terhességemnél már az 5-6. hónapban vennem kellett nacit, de olyat vettem, aminek széles, rugalmas betét van a derekán és le lehet hajtani, mert egyszerűen nem bírtam elviselni, hogy a hasamon van valami :) Tehát nem kifejezetten terhes nadrág.

Felsőt és melltartót, bugyit nem vettem.

Ja és ruhát a legkönnyebb venni, a mell alatt bővülő fazonúakkal nem lehet melléfogni, felsőből ugyanígy. Mondjuk én simán hordtam testre simuló felsőt is, szűk nadrággal:)

Persze ezek csak akkor igazak, ha legfőképpen csak a pocid nő, máshová nem hízol...

2013. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is kismamaruhákat vettem, rengeteget használtan, szinte fillérekért, de szép és jó minőségű darabokat. Kismamaként is vágytam arra, hogy csinos legyek, azt pedig a nagyobb méretű ruhákban nem lehet. Ahogy előttem is írták, a nagyobb méretű cucc lóg a fenekeden, combodon, de még a vállaidon is, a pocak meg egy idő után félig kilóg belőle. Kismamarucikban vannak nagyon csinosak, ami még az utólsó trimeszterben, az óriási pocakon is szépen mutatnak.

Mondjuk az is igaz, hogy én biztos voltam benne, hogy több gyereket szeretnénk, így végképp megérte beruházni kismamacuccokba, hiszen már három terhesség alatt hordtam őket és remélem, egyszer-kétszer még fogom is. :-)

2013. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt direkt ilyenkorra egy cicagatyam ,nagyobb kantaros gatyam ,aminek gumis volt a derka,es harom darab husszu ujjum-telen voltam nagyhasu .most fogok szulni egy het mulva. tuleltuk ilyen keves ruhaval is :)amugy lehet venni kinaiba is olcso kismamaruhakat ,ha ragaszkodsz hozzajuk.elozonel voltak nekem is ,ott nyaron volt nagyobb a hasam -augusztusba szultem-de ott is csak ket nadragot vettem ,meg egy csomo felsot -amit soha tobbet nemtudtam felvenni :D
2013. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes! Pólóból jó a nagyobb méret is, de nadrágból csak a kismamaszabású a kényelmes. Próbálj meg használtan venni interneten vagy turiban! Csak egy babát tervezel?
2013. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom lanyok! Akkor majd szetnezek a hasznaltak kozott.


Ez az elso kisbaba, meg csak par hetes, de mar most 10cm-el nagyobb a hasam. Elegge hizekony vagyok alapjaraton.


De meg tervezunk masik kettot a parommal. Nagyon szeretnek nagy csaladot. A parom elott sokaig voltam egyedul, es nagyon megtanultam ertekelni a zsivalyt es a sok embert.


Koszonom a segitsegeteket!

2013. márc. 15. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!