Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le akarok feküdni a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni a barátommal, de közben tudom, hogy megcsal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, és fülig szerelmes vagyok belé már több mint fél éve. Nem egy egyszerű eset, és a múltkor megtudtam, hogy más lányokkal is találkozgat. (nem mondom, hogy mind randi, de a legtöbbje igen) Eddig nem csináltam semmit, meg nekem még mindig azt adja elő, hogy nagyon szeret. És megfogadtam, hogy ő lesz az első, akivel lefekszek. Mostanában egyre jobban témánál vagyunk. Mennyire számít kihasználásnak, ha lefekszek vele így, hogy közben tudom, hogy más lányok is vannak a képben? :(

17/L



2012. nov. 30. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem lennék tovább 1 percig se a barátja csak kihasznál de nem mi döntünk helyetted h mit csinálsz :)
2012. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem használod ki ezzel.Nyugodtan feküdj le vele.
2012. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy kihasznál. Mert tényleg mindenkinek azt mondja, hogy szeret...csak hát nem bírja ki, hogy ne tudjon róla mindenki.
2012. nov. 30. 16:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
CSakis azért van még veled,mert tudja,h szereted,és elakarja venni a szüzességed,DE közben másokkal is kefél mert nem bírja ki sex nélkül.. HA eszed lenne azonnal dobnád,és keresnél egy olyan srácot aki szeret is,mert ő nem,ha ilyennel akarod elveszíteni grat..
2012. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú vagyok, de ha nekem lenne barátnőm és ugyanazt csinálná amit Veled tesz a gyerek, azonnal kiadnám az útját. Inkább maradnék szűz, de így nem feküdnék le vele.
2012. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy a mai lányoknak mennyire nincs tartása és büszkesége...
2012. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Ha nagyon megfogadtad, hogy neked ö lesz az elsö, akkor használd ki, feküdj le vele egyszer, de utána hajtsd el.
2012. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen aggódó vagy, hogy félsz, hogy kihasználod:) cuki! a legjobban akit átverhetsz ebben a helyzetben, az saját magad vagy. Ez azért van így, mert most úgy gondolod, hogy neked ez nem baj, és majd késöbb gondolsz vissza rá (jó esetben), h mekkora hülye voltál. Ha nem így lesz, akkor meg az a rosszabbik eset...;P
2012. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előző válaszoló mondta, amikor megtalálod az igazi szerelmedet, akkor fogod sajnálni, hogy nem neki adtad magad, hanem egy gyökérnek.
2012. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg úgyis az lesz,hogy jól esik-e.Ha igen akkor megérte vele lefeküdni,ha nem akkor meg mindegy lesz.Veszteni semmit nem fogsz vele,legfeljebb a szűzességed,az meg nem érték csak egy elvont fogalom,meg egy vékony bőrhártya.
2012. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!