Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Munkát szeretnék! Nem lenne...

Munkát szeretnék! Nem lenne ciki így? (lent)

Figyelt kérdés

Vendéglátós iskolába járok, pincér szeretnék lenni. Van egy kocsma ahova gyakran járok le. Gáz lenne, ha csak úgy odamennék a pultoshoz, hogy nem-e lenne számomra munkalehetőség?

16/L


2013. máj. 8. 20:00
 1/8 anonim válasza:
100%
ne a pultost kérdezd, hanem a főnököt! :)
2013. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz, meg kell próbálni. Mások is próbálnak így munkát szerezni, én a minap egy szupermarketben hallottam, hogy az egyik vevő csak úgy megkérdezte az eladónőt, hogy esetleg nem keresnek-e alkalmazottat eladónak vagy akár takarítónak. A boltos kedvesen válaszolt, hogy szoktak néha helyek lenni, mondta a nőnek hogy várjon egy kicsit, megpróbálja idehívni az üzletvezetőt. Szóval szerintem simán megkérdezheted, legfeljebb "nem" lesz a válasz.
2013. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom ki az, és hogy benn szokott-e lenni. Az meg olyan sznobnak tűnik, hogy: Jó napot ! Beszélhetnék a főnökével?!:D
2013. máj. 8. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz, ha első körben a pultosnál érdeklődsz. teljesen jó
2013. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. 17 évesen annak a rádiónak írtam egy SMS-t, amit azóta is hallgatok, hogy lenne e szükség a segítségemre (akkor volt valamilyen kitelepülés azt hiszem). Látásból, innen-onnan ismertek, és azóta is náluk 'dolgozom' :)


Egy próbát mindenképpen megér, maximum nemet mondanak :)


19l

2013. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gyakran jársz le, akkor gondolom ismered a pultost/pultosokat. :) Szóval nyugodtan megkérdezheted, hogy nincs-e véletlenül valami munka, amit el tudnál végezni.
2013. máj. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
pont hogy nem ha oda jársz örülnének neki ;)
2013. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó napot! (vagy szia), Vendéglátós gimnáziumba járok, és érdekelne, hogy lenne-e munkhalehetőség számomra. Kivel tudnék erről beszélni?
2013. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!