Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki ha valaki 16 évesen...

Ciki ha valaki 16 évesen semmilyen munkát nem vállal nyáron? (Nem házimunkára gondolok. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
az
2011. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10%
igen az! mennyé a csőtészta gyárba csőtésztát lyukasztani!
2011. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nem gáz, igazából csak neked jó, h lesz egy kis plusz pénzed, de ha úgy érzed, h nem éri meg amiatt dolgozni, inkább strandra jársz vagy kikapcsolódsz sztem teljesen rendben van, én is csak 18 évesen vállaltam először nyári melót
2011. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz?? Én is annyi vagyok, és nem dolgozok. Én mondjuk nem azért, mert leesne az aranygyűrű a kezemről, hanem mert nincs lehetőségem. Pedig am jó lenne mert már kajálni sincs mit itthon.
2011. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még várnám a válaszokat
2011. júl. 18. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez sok mindentől függ. 16 évesen már nem vagy gyerek, hanem fiatal felnőtt.

Abban az esetben ciki, ha rossz körülmények között éltek a családoddal és te nem akarsz elmenni dolgozni. Ebben az esetben a család többi tagjától, ismerősöktől, barátoktól kaphatsz rosszindulatú megjegyzéseket.

Akkor nem ciki, ha megtehetitek, hogy egész nyáron csak süttesd a hasad.

De ha belegondolsz, egy kis pénz mindig jól jön. Tudsz venni néhány új ruhát, tanszert, vagy akár félre is rakhatod, ha gyűjtenél vmire (pl. fősuli, egyetem).

Ha a véleményemre vagy kíváncsi: én nagyon sajnálom azokat a skacokat, akik muszájból dolgoznak, mert kell haza a pénz. Szerintem egy ilyen fiatalnak még bőven "csak" tanulnia kéne és szórakozni.

30/L

2011. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi városunkba sz@r a diákmunka. Pannonwork-nél is kapott sms-t ismerősöm, hogy mindenkinek a fizetése csökken annál a szövetkezetnél, mert egy-két gyerek nem dolgozott elég szorgalmasan.


Szerintem nem gáz, ha pihensz. Használd ki, mert felnőtt korodban már csak 2-3 hét lesz a nyári szüneted, vagy nem is lesz.

2011. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem ciki , ha nincs rá szükséged L/17
2011. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!