Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha a 16 éves...

Mit szólnál ha a 16 éves lányodnak egy 23 éves fiú udvarolna?

Figyelt kérdés
A fiú nem ismeretlen számodra. Ismered a családját és őt is kiskora óta. Nem csajozós típus és megbízható.
2013. máj. 10. 20:03
1 2 3 4
 31/32 Noi333 ***** válasza:
hát én most 23 éves fiatal anyuka vagyok. 15 évesen jöttem össze az akkor 23 éves pasimmal akivel azóta már össze költöztünk és van egy 1 éves kislányunk :)8. éve vagyunk együtt. az én véleményem, hogy ne tőle féltsd a lányod főleg ha megbízható hanem a fiatal tini éretlen fiuktól akik maguk se tudják, hogy mit akarnak :D
2013. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Noi333 ***** válasza:
hát ahogy olvasom elég érdekes válaszokkal rukkolnak elő pl hogy az a 23 éves fiú agyilag visszamaradott ha felizgatja egy tini lány meg ilyenek.... hát nálam meg páromnál is ugyanaz volt a helyzet mikor összejöttünk én akkor kezdtem a középsulit ő meg már dolgozott. egy csomó helyre el tudott vinni engem és nem zavarta hogy nincs pénzem mert neki volt jól keresett otthon lakott én is otthon laktam a szüleimnél így csak annyit költött amit velem költött el szórakozásra. leérettségiztem, dolgoztam egy évet és utána költöztünk össze. addig összegyűjtött egy házra való pénzt míg rám várt és már közös babánk is van. nem értem aki ilyen negatív dolgokat írt hogy annak mi a baja konkrétan. ennyi kor különbség még egészséges szerintem.
2013. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!