Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat a barátjához?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy elég számomra furcsa helyzetben vagyok.A lányom 8 hónapja jár egy rendes fiúval.Már kiskoruk ota szeretik egymást.A fiú anyukája nem igazán kedveli a lányomat, nem is értem miért.A fiú sokszor volt nálunk, de a lányom náluk csak egyszer.A fiú szülei mennek esküvöre délután s este mnnek haza.A lányom szeretne felmenni, hogy filmezzenek meg mit tudom én.Máskor azért nem szeret menni oda, mert a anyuka nem igazán kedveli.Ti engednétek, hogy oda menjen amikor nincsenek otthon a szülök?Mit szolnának ők is amikor megtudnák?Felelötlen anya lennék?Amúgy a fiú 16 éves.Köszönöm elöre is a válaszokat.
2013. jún. 8. 23:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Anyuka,


Ez a "felelőtlen anya lennék?" nagyon érdekes kérdés.


a.) Ha megtudják a többi anyukák, h elengeded, akkor biztos megy majd a susmus, h szégyen, h elengeded dugni menni a lánykát.

Szerintem Te itt a kérdésben inkább a közvéleménytől félsz, nem attól, h baj éri a lányod.


b.) Ha délután a parkban esnek egymásnak, vagy a egy szórakozóhelyen az alagsorban, akkor is meg fog történni a dolog, és valahol az is a Te felelősséged lesz.

Ebben az esetben akkor számolhatsz el a felelősségeddel, ha felvilágosítottad a védekezésről, és próbáltad értékekkel ellátni, h helyén legyen az esze.

2013. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Miért ne? Azt mondod, rendes fiú.

Nézd, nekem pl. szükségem van arra, hogy kettesben legyek a barátommal, utálom, ha valaki ott van fölöttünk. Még akkor is, ha épp semmi "rosszat" nem akarunk csinálni. Hozzám is akkor jött át először a barátom, mikor a szüleim épp nem voltak itthon, bár mi ekkor 18 évesek voltunk, de megnéztünk egy filmet, beszélgettünk, megittunk egy sört és hazament.

Ha annyira szexelni akarnak, megoldják. Szerintem ebben semmi rossz nincs, ha még ilyenektől is tiltod, akkor csak azt éred el, hogy hazudozni fog, hogy pl. a barátnőjénél alszik. Nem lenne jobb, ha legalább tudnád, kivel/merre van?

2013. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%

...így vesztettem el a szüzességemet.

Amúgy ha 8 hónapja járnak és rendes, az is oké.

A közvélemény meg...honnan tudnák hova megy a lányod és mikor?

15L

2013. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem engedném el úgy,hogy a szülők nincsenek otthon,felelőtlenség egy 15 évest csak úgy elengedni fiúhoz függetlenül attól mióta vannak együtt,legközelebb együtt alszanak majd összeköltöznek?? Sőt szexnél tartod majd a gyertyát vagy mi?
2013. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Borzaszto!Borzaszto, hogy olyan tizen eves lanyokert akik mar reg szexelnek MINDENT lanyt eliteltek.Na es, ha szexelni akar akkor mi van?Nem orulok neki, de egyszeruen ahogy sokan masok irtatok, kint a kapuban is megtehetik ha olyan nagyon akarjak.Es igen, kedved valaszolok nem attol felek, hogy valami baja esik a lanyomnak, mert tudom, hogy nem fog..hanem attol felek, hogy mit mondanak majd masok errol az egeszrol.Azokkal a fiatalokkal akik egyutt tanulnak, fiu meg lany aokat nem kell felteni?
2013. jún. 10. 15:08
 16/29 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy úgy nevelte a lányodat, hogy a kapuba is megtenné.
2013. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
XXI.szazad.
2013. jún. 10. 17:35
 18/29 anonim ***** válasza:
És azért mert XXI. századot írunk, kötelező megdugatnia magát minden 15 éves lánynak a kapualjban? :D Szerintem te nem is az anyuka vagy, hanem a gyerek...
2013. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
"A lányom szeretne felmenni, hogy filmezzenek .." Emberek!Filmezesrol volt szo, nem dugasrol!Ha ket szerelmes egyutt van, az feltetlenul azt jelenti, hogy szexelnek?Mert iteltek el mindenkit egybol?
2013. jún. 10. 17:39
 20/29 anonim ***** válasza:
Érettség. Ott kezdődik, hogy nem az anyukád nevében írsz ki egy kérdést. Nem nehéz rájönni. Egy az, hogy egy anya soha nem tekinti komolynak a 15 éves kislánya kamaszkori "kapcsolatait". Az anyuka nem kezdi el védeni a kislányát, hogy "csak filmezni fognak", mert ő is nagyon jól tudja, hogy két kiéhezett kiskamasz nem csak filmezni fog egy üres lakásban. Ugyanis ha hiszed, ha nem, anyukád annak idején ugyan ezt csinálta, igaz, talán nem ilyen korán. Szóval nem kell hülyének nézni. A harmadik az, hogy az anyukádat pont nem érdekelné, hogy mit szólnak a kis barátocskád szülei, ha felmentek, amikor ők nincsenek ott. Amúgy meg, azért a felnőttek igen csak nagy része megtanul írni az iskolában, mert ugyebár nem a dugáson járt az eszük óra alatt, hanem valamire vinni is akarták. Szóval drága édes kislányom, a fiúd szülei, akik amúgy sem bírnak, nyilván nem fognak örülni, hogy felmentél. És ha a barátod ötlete volt, hogy felmenjetek, bizony ott te meg leszel hágva.
2013. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!