Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat a barátjához?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy elég számomra furcsa helyzetben vagyok.A lányom 8 hónapja jár egy rendes fiúval.Már kiskoruk ota szeretik egymást.A fiú anyukája nem igazán kedveli a lányomat, nem is értem miért.A fiú sokszor volt nálunk, de a lányom náluk csak egyszer.A fiú szülei mennek esküvöre délután s este mnnek haza.A lányom szeretne felmenni, hogy filmezzenek meg mit tudom én.Máskor azért nem szeret menni oda, mert a anyuka nem igazán kedveli.Ti engednétek, hogy oda menjen amikor nincsenek otthon a szülök?Mit szolnának ők is amikor megtudnák?Felelötlen anya lennék?Amúgy a fiú 16 éves.Köszönöm elöre is a válaszokat.
2013. jún. 8. 23:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"XXI.szazad."


És akkor mi van, és is a XXI. században jártam suliba, de csak a legputrisabb cigány lány nem volt szűz 15 éves.

A nyakát letépném a gyerekemnek nem programokat szerveznék neki.

2013. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy a kérdezőt csak az zavarná az egész ügyben, hogy a környezet majd megszólja őket...

Egy anyát szerintem nem ez zavarná, hanem az, hogy netán teherbe esik a 15 éves lánya...

Egyébként nyilván nem csak filmezni fognak egy tök üres lakásban. Nem sok alkalmuk lehet mikor zavartalanul kettesben akarnak lenni.

Az anyuka helyett jól elbeszélgetnék a lánnyal előtte, az biztos.

2013. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak én vagyok konzervatív, de én se értem, a filmezés tényleg egyenlő a dugással? :/ Vagy már én is öregnek számítok a 19 évemmel?

Mi rengetegszer voltunk kettesben a barátommal, sőt, aludtunk is együtt nem egyszer mielőtt oda került volna a sor, hogy lefeküdjünk. Bár vannak akik jobban sietnek, lehet csak mi voltunk ilyen lassúak, de szerintem nem kéne rémeket látni.

Viszont a kérdező kommentjeit én se értem. Ha az anya vagy, akkor nem azon kéne aggódnod, hogy a Pistike szülei mit fognak szólni... Meg érdekes hogy így állsz hozzá, hogy tök mindegy, akár a kapualjban is d.ghat a lányod... Én nem lettem soha konkrétan nevelve pasizás terén, mégis evidens volt hogy ilyet nem csinálok. Na mindegy. 21. század...

Ha meg a lány vagy, akkor meg ne itt írogass kérdéseket, hanem menj oda oszt' kérdezd meg anyádat. :D

Ja, és azzal se értek egyet, hogy egy anyuka nem ilyen helytelenül ír. Rengeteg 40-50 év körüli felnőttet ismerek akik értelmezhetetlenül, rémes helyesírással és stílusban szoktak nyilatkozni facebookon meg fórumokon.

2013. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Persze hogy a filmnézés nem egyenlő a dugással, csak mivel teljesen egyedül lesznek a lakásban, felvetődhet hogy más is fog történni köztük. Nyilván vágynak már valami többre és ez remek alkalom lenne, + már 8 hónapja együtt vannak.
2013. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az anya vagy, vagy a lány, de olyan nagyon nem is érdekel, inkább a válaszokat nem értem.. Én 14 évesen ismerkedtem meg az első barátommal, akivel éve óta együtt vagyunk. A szüleim igenis tudták, hogy komoly a dolog, amikor bemutattam nekik a (mellesleg 5 évvel idősebb) barátomat. Nyilván nem örültek a korkülönbségnek, de ismertek, és tudták, hogy nem csinálnék hülyeséget. Mivel 110km-re laktunk egymástól vmelyik szünetben eljött 3 napra (eredetileg csak a hétvégére jött volna, a szüleim még marasztalták is, itt már éppenhogy 15 éves voltam), együtt aludtunk, az egyik délután teljesen egyedül voltunk a lakásban, és nem feküdtünk le. Filmeztünk. Az viszont tény, hogy ha annyira akartunk volna, megoldottuk volna, nem csak itthon. Nem értem, akik itt szörnyülködnek hány évesek, vagy hol nőttek fel? Elég jó a kapcsolatom a szüleimmel, azt is tudom, hogy már az ő idejükben is buliztak/szexektek az emberek (tény, hogy nem 13 évesen), de ribancok minden generációban vannak. Az meg, hogy egyedül lennének? A sok év alatt, amióta együtt vagyunk, mi is voltunk úgy együtt, hogy nem volt üres a lakás. Más véleményével amúgy nem foglalkoznék, te is mered a lányod/az anyukád ismer. Lehet, hogy az én szüleim is aggódtak, de megbíztak bennem. Ilyenkor szerintem a bizalom a legfontosabb. Kicsit hosszú lett, bocsánat (:
2013. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha le akarnak feküdni akkor lefeküdnek nélküled is.

Akár egy parkban, egy öltözőben vagy épp nálatok. :)

Nyugodtan engedd el

2013. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nagyon nevetséges,hogy "tudták komoly a dolog" mondat,14-15 évesen komoly kapcsolat is nevetséges,az együtt alvás meg végképp
2013. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Ur Isten!Torlom a kerdest!Modcsak utolso,hogy lehetsz ennyire naiv?Hol latsz te a kerdesemben egyut alvast?Menj es vegezd a dolgod, ha hulyesegeket tudsz csak beszelni.
2013. jún. 18. 12:03
 29/29 anonim ***** válasza:
elso commentelo te is csak 1 hulye f@sszopo lehetsz "oral lehet dugas nem" mit elvez a csaj abbol ha szopja a faszt? inkabb dugjanak de huzzanak gumit. LOL anyukanak meg annyit h en nem nagyon engednem olyan helyre ahol a srac anyja nem birja ot,ha mar most szar az anyos viszony abbol nem sok jol lesz,remelem azert a lanyod tudja h nincs olyan h "majd vigyazunk" (nem 15 evesen kell szexualis felvilagositast adni mert az mar keso)...amugy nem elleneznem hogy jarjanak,de inkabb a srac mehetne hozzatok...es sorry az ekezetert
2013. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!