Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jelent valamit ha...

Szerintetek jelent valamit ha a 14 éves lányom olyan embereket rajzol akiknek nincs/össze van varrva szája?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 13:08
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Már többen is írtunk erről (köztük egy pszichológus is!), hogy ilyen korban már nem az ösztönös érzéseit, mondandóját fejezi ki az ember a rajzzal, hanem a stílusvilágát, egyéniségét. Nem egyszer leírtam, hogy a tudatosság annyit jelent, hogy nem SZABAD mögöttes tartalmat beleképzelni. LEHET mögötte éppenséggel, de korántsem valószínű, hogy egy ennyi idős lány ilyen nyilvánvaló és átlátszó eszközökkel adná a nagyvilág tudtára a baját (ha egyáltalán van neki).


De konkrétan kijelenteni, hogy biztos nem hallgatják meg, baromság. Most ha én homoszexuálisokat rajzoltam 15 évesen (tettem, nem is keveset), akkor szerinted rejtett ambícióim vannak erre? Nem, csupán tetszettek ezek a karakterek, szereplők bizonyos könyvekből, filmekből, ennyi.


A bevarrott szájú emberek vagy a száj nélküliek egyáltalán nem olyan furcsák, mint gondolod. Megnéz az ember egy langyos horrort, tele van ennél durvább dolgokkal. Nem látsz bele a lány fejébe, ötleted sincs, hogy honnan vette ehhez az inspirációt, így látatlanba egyszerűen csak baromság ráfogni, hogy kimondatlan problémái vannak!

2013. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!