Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bunkó dolog lenne, ha beszólné...

Bunkó dolog lenne, ha beszólnék mostmár neki?

Figyelt kérdés
Van egy làny az osztályban, akivel elvileg barátnők lennénk. Állandóan azt hajtogatja, hogy őt előző nap hány fiú akarta ágyba vinni, meg hogy otthon az ő ágyában alsóban várta egy fiú.. Egyszer elmondtam neki, hogy ki tetszik, de kárnak, mert olyanokat talál ki, hogy az a fiú állandóan rá van kattanva a csajra, holott sosem beszélnek. Máskor tök normális dolgokról tudunk beszélgetni. Hát eddig nem szóltam, hogy légyszíves fejezd már be, de láthatja rajtam, hogy nem tetszik nekem, hogy ilyeneket hazudgál, de akkor is mondja tovább, meg tudnám már olyankor fojtani, de komolyan. Rajta kívül vannak más barátnőim, csak másik osztályban. Bunkó dolog lenne, ha legközelebb valami hülyeséget talál ki a fiúról, hogy "mit csinált" (vagyis nem csinált) a "barátnőmmel", beszólnék neki valami hasonlót: nem veszed észre magad, hogy rosszul esik ha ilyeneket mondasz, legközelebb valami hihetőbbet álmodj? Vagy valami hasonlót, ami éppen jön, mert már elegem van belőle. Mondjuk sajnálom őt, mert mást nem nagyon fog hülyíteni, de így engem bolondnak néz, hogy azt hiszi mindent elhiszek neki.
2013. jún. 12. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos picit fáj neki majd, de kit érdekel, inkább, mint hogy éveken át hülyének nézzen nem?
2013. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ne így mondd, mert aztán a saját osztályodból az egyetlen biztos pontot is elveszted mint barátot..

Mondd inkább, hogy engem ez nem érdekel, beszéljünk légyszi másról..Ha egy ideig folyamatosan témát terelsz látni fogja, hogy benned nem talál hallgatóságra ebben a témában :)

2013. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle őszintén, nem indulatból hanem kíváncsian, magyarázza már el miért találja ki ezeket amiről rögtön leri hogy kitaláció

segíts rajta ha tudsz, végül is a barátnője vagy.

2013. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csináld vele ugyan ezt amikor kiakad akkor poénosan kérdezd meg hogy: na milyen érzés? majd aztán beszéljétek meg
2013. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mond, akkor kezdj el te is ilyen történeteket mesélni, csak még nála is sokkal eltúlzóbban, ami már irreális, hátha észreveszi magát..:)
2013. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem gyorsan koptasd le ilyen embeekkel szóba sem állnék, mekkora rib...!
2013. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíméletesebben mondd meg neki - tudom, nehéz, az ilyen meg is érdemelné, hogy alaposan beolvassanak neki, de hátha észbe kap, és akkor nem lesz szükség ordibálásra vagy bosszúra.
2013. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!