Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Élvezitek a közös játékot a...

Élvezitek a közös játékot a gyereketekkel? Vagy unalmasnak találjátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a dolog nem lehet vagy/vagy, sokkal összetettebb kérdés, de alapvetően mennyire tudjátok élvezni a közös játékot? (mondókázás, autózás, vonatozás, szerep - vagy társasjáték, kint vagy bent, mindegy). És milyen korosztállyal?
2011. júl. 13. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebbek, annál jobban élvezem. Most, hogy már mindegyik oviba jár, nagyon jókat tudunk együtt játszani. Előtte is sokat játszottunk, de mostmár én is beleélem magam, sokat segít, hogy beszélnek, ügyesednek.
2011. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 éves 4 hónapos a kislányom, s bevallom őszintén, hogy én elfáradok, vagy inkább úgy írom, hogy idegileg leszív az állandó közös játék. Nagyon keveset van el magában, mindig igényli a társaságom. Ha mesélek neki, akkor ezt nem érzem, azt élvezem én is, ezért próbálok ezzel minél több időt eltölteni. Remélem azért ahogyan ügyesedik, úgy fog ez részemről is változni. Mindezek ellenére sosem utasítom el, mert tudom, hogy így fejlődik, de igen, néha unalmasnak tartom, pedig imádom a a tündérkémet.
2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egy darabig élvezem, de ha olyat akar játszani, amihez nekem nincs kedvem, hamar megunom

szerencsére egyedül is tud játszani

2,5 éves, kislány

2011. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor már 20-adszor játszuk ugyanazt akkor marhára unom.
2011. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az enyém ma egy éves egyedül nem játszik egy percet sem, igy már én unom a kisautokat és a kannákat, mindig locsolni akar, de homokozni szeretek vele, vagy etetni közben játszunk, sétálni is jo, de a lakásban ha be vagyunk szorulva rossz idö miatt unalom, ö is érzi és mindig nyafi
2011. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1,5 eves es a kovetkezoket szeretem:

Elkezdtunk legozni (duplo allatkert). Mindig epitem az allatkertet o meg teszi veszi az allatokat. Persze 20-30 perc mulva megunja es lerombolja az egeszet. :) de azert 20-30 percig engem is egesz jol lekot az epitgetes es meseles, hogy mi micsoda.

Amit nagyon unok:

Labdazas a kertben

Folyamatosan odahordja darabonkent a jatekait es nekem vigyaznom kell ra mintha valaki el akarna venni. Mikor mar egy halom jatek van az olembe es alig birom tartani akkor otthagy. Ha azelott allok fel mielott o megunna az odahordozgatast akkor eltorik a mecses es foldhozcsapos hiszti kovetkezik. Mindig remenykedem, hogy nem ilyenkor csonget a postas. :)

Ugyanaz a kepeskonyv nezegetese vagy 10-szer.

2011. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem játszom velük olyan játékot amit nagyon unok. Viszont csomó dolgot szívesen játszom velük. A nagyobbal társasozunk, olvasunk, kirakózunk, a kisebbel legózunk, homokozunk, fasineket építünk és vonatozunk, könyvet nézegetünk... ezeket szeretem.

Amire nem lehet anyát rávenni (barbizás meg pónizás meg egyéb túl "lányos" dolgok) azokat megoldják kettesben.

2011. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 13. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap ugyanazokat játsza, szinte ugyanolyan sorrendben...de igen, unOm magam néha. 2,5 éves.
2011. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem mondanám hogy élvezem, ez van. Sokkal jobban élvezek egy közös kirándulást.
2011. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!