Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mennyire jönnek be a csendes, zárkózottabb nők? Hosszú távon nem találjátok unalmasnak őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne általánosíts: NEM minden pasinak a csendes, zárkózott lányok jönnek be, NEM minden csendes, zárkózott lány unalmas. amúgy meg talán azért, mert minden lány mindent kitesz kirakatba, és ez már unalmas, sőt gusztustalan. aki így vélekedik, nem srác, hanem férfi.

18/l

2013. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem változna semmi és velem sem jönne el sehová sem semerre akkor az valóban kiábrándító lenne idővel.
2013. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem nem általánosítottam. Csak véleményekre vagyok kíváncsi..


amúgy én is csendes, zárkózott vagyok (pont ezért is kérdezem) és semmit sem rakok ki a kirakatba..


25/L

2013. máj. 12. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
képzeld nekem bejönnek :) mert kicsit az ellentéteim :)
2013. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a másik, hogy ez a történelem során eddig "elvárás" volt a nőktől. csak legyenek szépek, csendesek, visszafogottak és szüljenek. lehet, hogy ez sok férfiban még megmaradt női erényként.
2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan zárkózottak azok, mint gondolod. Ismerek ilyet... csak időt kell nekik hagyni, hogy megnyíljanak. :) Egyébként meg semmi bajom velük, sőt...

Van olyan nő ismerősöm, aki nagyjából egy szót se szól senkihez, de idővel sikerült megismerni. Utána már elég sok mindent elmondott magáról is. :) Legalább jelent egy kis kihívást, emellett ha értelmes, akkor nem unalmas.

2013. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az érdekesség változó de ilyenekkel nem tud az ember élményeket szerezni.
2013. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!