Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 fiúval szerelmesek vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 fiúval szerelmesek vagyunk egymásba, de ő nagyon félős, olyanok vagyunk mint 2 oltós haver, de közbe mindenki mondja h szerelmes belém. Hogyan vegyem rá h mutassa ki az érzelmeit?

Figyelt kérdés
mindenkinek feltűnt már, hogy folyton bámult stb...elvileg egy régi csalódás miatt nem mer nyitni...
2009. márc. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Közeledj hozzá lassan és finoman. Mosolyogj rá sokat, nézz rá pajkosan, néha öleld meg, adj neki puszit az arcára. Ha nem tol el magától, akkor csináld egyre gyakrabban. Aztán egyszer "véletlenül" az arcáról csússzon a szájára az ajkad puszi közben. Onnantól nem hiszem hogy elzavarna ha szerelmes beléd... a határ meg a csillagos ég :)


sok sikert és boldogságot.

21/F

2009. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
ismerős az érzés sajnos és én is azóta vagyok "félős" mert nemszeretnék mégegy csalódást.Tenni nem nagyon tudsz semmit, hogyha félős, akkor valószínűleg egy darabig, amíg erőt nem szed magán, addig marad ez a "szemezős helyzet". 2 lehetőséged van, az egyik, hogy vársz rá, ami lehet hogy eltart hónapokig is vagy még tovább, de lehet 1-2 hét is, a másik, hogy odamész és elmondod, hogy te mit érzel. Nem ciki egyáltalán ha egy lány kezdeményez, és hogyha tényleg szeret, akkor hidd el, nem fog visszautasítani. Lehet, hogy az elején kicsit bizonytalan lesz, valószínűleg a hirtelen jött "hír" miatt felmegy az adrenalin vagy akármi (én is ilyen vagyok) de később mikor lenyugszik akkor már semmi gond nincs:) sok sikert!;)
2009. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!