Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek egy 14 éves...

Ti elengednétek egy 14 éves lányt 3 napra a Balatonra?

Figyelt kérdés
Egy osztálytárs nyaralójába, szülő nélkül. Olyan 5 lány menne még, és 6 fiú. Nem olyan piálós drogos, cigizős társaság, mindenki normális. Ti elengednétek?

2013. jún. 21. 14:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Egyébként én voltam a lány. De mostmár mindegy megoldottuk mert szinte senkit sem engednének el szülő nélkül, úgyhogy lejön velünk annak a fiúnak az anyukája és a nagyija akié a nyaraló.
2013. jún. 21. 14:54
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen nem.
2013. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenkit ismernék a társaságból, plusz menne velük legalább egy megbízható felnőtt (szülő, idősebb tesó, akárki) akkor igen. Csak úgy magukban nem, még 2-3 évet várnék vele.
2013. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
16 évesen sem engedném,nem hogy 14 évesen.
2013. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Apukám laza,bőven elengedne ilyen szituban szóval a sok kis 14 éves ne jöjjön azzal,hogy irigykedek,stb.Viszont én biztos NEM engedném el ilyen feltételekkel 16 éves koráig,ha szülő lennék.Egy majdnem 18 éves lány.
2013. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
68%

17 éves vagyok, de NEM engedném. Biztos mindennél jobban szeretne menni a lány, de akkor sem. Könyörgöm 14 éves... És hagyjuk ezt a nem piálós társaságot.. Nekem is azt hiszi drága édesanyám, hogy nem szoktam inni ha elmegyek valahova, na de azért mégis. Nem, semmi képpen sem. Már csak belegondoltam abba, hogy engem engedtek volna-e.. Pedig 14 évesen tényleg nem ittam. De ez a mai világ.. Már 12-13 évesen elkezdik. Tuti, hogy lenne alkoholizálás.


Max úgy, hogy lenéznél hozzá egy napra, megnézni, hogy mit is csinál!

2013. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mondom egyébként már megoldódott, lejönnek velünk mert senkit sem engednének el. Mindenkinek ment a zöld pacsi! Utolsó: bocsánat, telefonról írok, és félrenyomtam a félig hasznosra :( bocsi!
2013. jún. 22. 11:46
 18/20 anonim ***** válasza:
27%
Tudom megoldódott de én elengedném. Ha meg lehet bízni benne akkor miért ne? 16 vagyok de anyuék bennem is megbíznak mert tudják hogy nem vagyok olyan. Ha sehova nem engeded el a gyerekedet előbb utóbb el fog szökni és akkor jönnek a rossz napon :)
2013. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért 14 évesen még nagyon fiatal, biztos vagyok benne, hogy sok mindent kipróbálnának ott, amit eddig nem, főleg ilyen sokan. Esetleg 16-17 évesen elmehetne már.
2013. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
77%
semmiképpen sem, egyrészt nincs felügyelet ha bármi történik titeket hurcolnak meg, másrészt elég a csapatban egy hülye ötlet valakitől és kész a baj, de ha neked ez nem jár gyomorideggel engedd el, én megoldanám a felügyeletet valahogyan
2013. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!