Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek mennyire...

Kamaszok, nektek mennyire engedékenyek a szüleitek? Szülők, ti mennyi mindent engedtek meg a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Pl. ha kitakarítja a szobáját, akkor elmehet ide-oda? Év közben ez függ a tanulmányi eredményektől? Meddig van 'kimenője'?:D Milyen gyakran bulizhat és milyen feltételekkel? Hirtelen most ezek jutottak eszembe, de jöhet bármi.:)
2013. jún. 23. 11:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Nekem elég engedékenyek, de nem használom ki nem vagyok az a diszkós hajnalig bulizós behányos fajta bulicica lány inkább a barátaimmal töltöm az időt velük sétálgatással vagy olvasással pihenéssel zenehalgátassal vagy anyukámmal csavargással:) Persze nem azt mondom hogy még nem voltam buliban de olyan igazi nagy buliban még nem csak ilyen 10 fős baráti társasági házibuliban nekem ez bőven elég majd 18 fölött ráérek bulizgatni, de amúgy ha szeretnék mehetnék idő korláttal és rendszeres telefonos ellenőrzéssel hogy mi van velem :))
2013. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a kezüket rólam már levették a szüleim, év közben is és nyáron is akkor esek haza amikor akarok. apámmal élek, nem, foglalkozik velem, csak kötelességből eltart vagy megtűr. néha mondja, hogy ideje lenne takarítani, amikor már bokáig járok a használt edényekben és ruhákban :D bulizni nagyon ritkán megyek, de ha megyek megoldom saját pénzből, igazából kérni nem merek, tudom, rengeteget gürcöl apukám.
2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A takarítás nálunk alap, azt megcsinálom, attól nem függ. Tanulmányi eredményektől sem függ, mondjuk kitűnő vagyok, mert magammal szemben iszonyatosan maximalista vagyok, ami már néha őket is idegesíti. :D

Barátok közé helyi környezetben inkább egy ifjúsági klubszerűségbe járok beszélgetni, egy jó fej, fiatal lelkész van velünk, ilyen alkalmak hétvégente vannak, általában 10-ig maradok, eljövök, ha vége van. Ha utána a csapatnak kedve van beülni pizzázni, vagy társasozni, akkot is az a szabály, hogy telefonáljak előtte, hogy megengedik -e. Házibulikba is hozájuk szoktam menni, ha szerveznek, a discokat ki nem állom én sem. Általában ott annyi van, hogy jöjjek addig vissza, amíg nem alszanak el, vagy ha nagyon az álmosság határán, valaki hozzon/kísérjen haza ifiről. Éjfélnél később még sosem jöttem vissza. Bár mondjuk az nagyban közrejátszik, hogy a társaságnak szinte nincs olyan tagja, akinek a szüleit, családját, őket magukat ne ismernék az én szüleim kicsi korukból, munkahelyről, stb., meg megbízható a csapat, a házibulik meg abszolút nem vadak.


16(lassan 17)/L

2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem elváltak a szüleim, szóval külön írom le.

Anya: vele élek, és csodák csodájára mégis ő az engedékenyebb

-Szoba: ma takarítottam, de önszántamból, itthon sem volt, am szokta szajkózni,h takarítsam ki, de különösebb nem szokott történni, nem annyira kitétel

-Tanulmányi eredmények: nekem sose voltak problémáim a jegyekkel, nem vagyok hülye, tudom, hogy vmit el akarok érni az életben és azért tenni kell, persze volt már egyesem, kettesem, idén is, nemis egy de pl. év végén vmi 4,5 körül voltam

-Bulizás: Nem vagyok egy partycica, h szépen fejezzem ki magam, igazából emiatt bármikor mehetek, mert ez elég kevésszer van clubokba egyáltalán nem járok, tudnia kell kikkel hová és kb. mennyi időre, de volt már h sokkal később jöttem és nem lett belőle nagyobb zűr, pedig nem szóltam, azért így a 10-11 órát tartaná jó időpontnak sztem, de nem szoktuk ezt annyira kivesézni/firtatni, mert nagyjából bízik azért bennem, meg kicsit ismeri a barátnőimet, az ivás, cigizés stb. ellen van minden mértékben, de erről nem szoktunk beszélni, mert sztem ismer annyira...

Apa:

-Nem tűri, ha az ottani szobámban kupi van.

-A jegyeimben mindig a hibát keresi, nem dicsér, de nem csinál a szavakon kívül kb. semmit.

-Ha nála vok akármi van, 21:59kor be kell esnem az ajtón. Ez nem vicc! Annál később nem lehet, mert riadóztatja a rendőrséget stb. és soha többé sehova nem enged.

2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!