Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Ti hogyan 'védekezte...

Fiatalok! Ti hogyan 'védekeztek' az ellen, hogy a buliban ne lopják el az értékeiteket, amikor ittasak vagytok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, nem járok ilyen helyekre.
2013. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Minimalizálom a cuccaim mennyiségét. Iratok, pénz -> ez egy tokban.

Cigitárca+öngyújtó+telefon. Ez mind a zsebemben elfér.

2013. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Sosem értettem, hogy ivás nélkül miért nem lehet valakinek jól éreznie magát. De ha már iszik valaki, akkor miért kell részegségig inni...
2013. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell részegségig inni, mert ha nem iszol annyit, akkor feleslegesen mérgezted a tested és feleslegesen költöttél el sok pénzt.


Részegen pedig másképpen lehet jól érezni magad - sokkal kevésbé vagy stresszes (bizonyított), kevésbé kontrollálod magad, így megismerheted a barátaid igazi valójukat, nem pedig azt, amit amúgy mutatnak kifelé. Könnyebben megy a tánc is, a stressz oldó hatása miatt. Van, akit feszélyez, hogy sokan nézik.

Egyszóval elmélyíti az eseményt, az ünneplést, maradandóbb szórakozás lesz.

2013. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hat en mindig ugy csinalom hogy a taskamat mindig a vallamon hagyom akkor is ha italert megyek,ha pisilni,tancolni stb.
2013. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig figyelek rá, kb. rettegek, hogy eltűnik valamim, még akkor is, ha részeg vagyok. A táskámat igyekszem magam előtt tartani, és olyan helyzetben, ha hozzám préselődnek az emberek, akkor a kezembe fogom.
2013. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amikor még úgy volt...akkor telefon személyi volt nálam.

Csak annyi pénz, amit az estére szántam, külön téve a hazaútra szánt összeg.


Nagyon durva diszkó volt a környéken (30 km-en belül csak az)

Táskát nem vittem, térdzoknit viseltem mindig, és abba rejtettem a pénzt, aprót pedig a nadrágzsebbe. (Minden este volt kinn a rendőrség, amikor ott voltam, hogy érzékeltessem a hely jellegét)


Nem iszom le magam annyira. Még mindig különteszem a taxira a pénzt (már Bp.-en élek), ha minden kötél szakad is haza tudjak menni...mindig társasággal megyünk, ha van táskám azt mindig szorongatom, farzsebbe csak a személyim kerül. Ha a párommal megyek, akkor telefont sem viszek, minél kevesebb dolog legyen nálunk, amit el lehet lopni.

Lekopogom a 26 évem alatt sosem voltam igazi lopás áldozata.

2013. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon járunk bulihelyekre,koncerten meg egyszerűen figyelek a táskámra/zsebemre.

Azért "kell" inni mert finom,és semmi sem dobja fel jobban a hangulatot és hozza össze a társaságot mint egy baráti sörözés a kedvenc kocsmánkban,dunaparton, otthon..stb:)


L

2013. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!