Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért gondolom, érzem így?...

Miért gondolom, érzem így? Ezzel csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Szeptembertől kezdem a kilencediket. Látom, hogy sok korosztályom béli lány már randizik, meg már hazaviszik a barátjukat. Én valahogy nem merek, anyuék előtt is szégyenlem, nem szeretek erről a témáról beszélgetni velük. Meg tuti azt gondolják, hogy : "húúdecukik, igazi kisgyerekszerelem, holnap már úgysem lesznek együtt(gúnyosan)"

Legyetek szívesek, ne írjátok , hogy "várj még, ráérsz, menj barbizni", de mit csináljak, ha egyszer már tombolnak bennem a hormonok?!


Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. júl. 1. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És gimibe vagy szakközéppne mész? :)
2013. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gimi :)
2013. júl. 2. 20:37
 13/15 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok :-D, tanárnő...és ne aggódj, én is így voltam 14 éves koromban. Én még csak bicikliztem és 7-re haza mentem a barátnőim meg már randiztak. a középiskola mindent megváltoztat..hidd el! Magán emberként és tanárként is ez a véleményem. Egyre jobb lesz minden, sok embert megismersz és 12. évben meg már mosolyogni fogsz ezen a kérdésen. (33 évesen meg rájössz, hogy kár volt aggódnod, mert minden megy a maga útján)
2013. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ja és addig meg élvezd a nyarat a barátnőkkel és álmodozz sokat!
2013. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
16 eves vagyok, meg nemvolt pasim, mert valahogy sose alakult ugy. de ez a tema igazabol engem is zavarba tud hozni. felek is hazahozni barkitis... de meg varok, es igazabol az megnyugtato hogy vannak 18eves baratnoim akik most kezdenek pasizni igazan, pedig tenyleg szepek:)) szoval nyugi nem vagy ezzel egyedul. :)
2013. júl. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!