Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a fiatokat?

Ti elengednétek a fiatokat?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és érdekelne a "gyakorizó" felnőttek véleménye.

Ti elengednétek a fiatokat baráti társasággal: -Punnany Massif koncertre

-Zöld Pardon-ba (zöld kártyás rendszer)

Amit rólam tudni kell: A tanulmányi eredményeim jók, felvettek egy elég erős iskolába, tehát arról szó sincs, hogy "nem teljesítek".

A baráti társaság főleg fiúkból, és 2-3 lányból áll. A fiúk (akárcsak én) sose voltak azok a kimondott "jó gyerekek", de tudják hol a határ, ha fogyasztottak is alkoholt, sose kerültek miatta bajba, nem lettek rosszul, nem őrjöngtek. A lányok nem "szabad szelleműek", nem áll fenn annak a veszélye, hogy épp ilyen helyen kezdik el élni nemi életüket.

A társaság már bulizott együtt, tanári felügyelet alatt, (csak épp tanár nem volt a közelben...)szerintem tudunk vigyázni egymásra, és mértékkel iszunk.

Szerintetek?



2013. júl. 3. 00:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Meddig maradnátok?
2013. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
én el, ha tudom a tartózkodási helyet, és az időpontot hogy mettől-meddig vagytok, és ha a telefonon elérhető vagy:-)
2013. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A koncerten nyilván végig maradnánk, a Zöld Pardon-ban pedig max. 21:30, 22:00-ig.
2013. júl. 3. 00:09
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok szülő, de az osztálytársamat elengették punnany-ra, igaz nem a zöld pardonba.:) Ő is 15, csak lány.


Én szerintem elengednélek, HA nem végződne nagyon későn.(Ami ugye egy koncertnél megeshet!:))

2013. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#2

Ez természetes, egyszer nem vettem fel a telefont, akkor is 3 hétig hallgattam hogy megbízhatatlan vagyok. Tanultam a hibámból. :)

2013. júl. 3. 00:10
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de feltételekkel.

1. Telefonon el lehessen érni

2. Tudjam hol van és meddig

3. Ne legyen seggrészeg a végére

4 A banda maradjon együtt végig.

33\F

2013. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%

Ez nehéz kérdés,minden szülő más és más!

Én nem vagyok biztos benne hogy elengedném,de azzal sem teszek túl jót.

Sajnos mindkettőnek van rossz oldala!

2013. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%

15 évesen nincs olyan,hogy mértékkel iszol,15 évesen ne igyál,max ünnepekkor egy fél pohár pezsgőt vagy bort,15 éves ne igyon alkoholt.

Amúgy ha megbízható vagy,tudom,elérhető vagy,nem iszol,engedélyt kérsz elmehetsz-e tudom,hogy hova mész meddig és esetleg érted megyek akkor lehet róla szó,persze fiú esetében 15 éves lányt nem engednék el ilyen feltételek mellett sem.

2013. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elengednélek. Voltam már pár Punnany koncerten és a közönségük nagyrészt 15 és 20 év közötti korosztályból áll, szóval még bele is illenétek.
2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Punnany-ra? A szüleid helyében mennék veled :DDD

Amúgy ez több dologtól függ, nyilván ha a szomszéd városban lesz, könnyen elengednek, ha 200 km-re akkor nem biztos.

2013. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!