Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a fiatokat?

Ti elengednétek a fiatokat?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és érdekelne a "gyakorizó" felnőttek véleménye.

Ti elengednétek a fiatokat baráti társasággal: -Punnany Massif koncertre

-Zöld Pardon-ba (zöld kártyás rendszer)

Amit rólam tudni kell: A tanulmányi eredményeim jók, felvettek egy elég erős iskolába, tehát arról szó sincs, hogy "nem teljesítek".

A baráti társaság főleg fiúkból, és 2-3 lányból áll. A fiúk (akárcsak én) sose voltak azok a kimondott "jó gyerekek", de tudják hol a határ, ha fogyasztottak is alkoholt, sose kerültek miatta bajba, nem lettek rosszul, nem őrjöngtek. A lányok nem "szabad szelleműek", nem áll fenn annak a veszélye, hogy épp ilyen helyen kezdik el élni nemi életüket.

A társaság már bulizott együtt, tanári felügyelet alatt, (csak épp tanár nem volt a közelben...)szerintem tudunk vigyázni egymásra, és mértékkel iszunk.

Szerintetek?



2013. júl. 3. 00:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben jó a kapcsolatom a gyerekemmel, akkor természetesen elengedném az említett koncertre. (Nincs gyerekem, de ha lenne, így tennék.)


(Amikor én 15 voltam, szüleim mindenhova elengedtek, de nem mentem, viszont, ha tiltották volna, akkor biztos, hogy az nagyon nem tetszett volna! Ez így szokott lenni ;-))


34/N

2013. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok, úgyhogy a távolsággal nincs gond.

Végül engem elengedtek, most a barátaim jönnek, remélem nekik is összejön. Köszönöm a válaszokat!

Természetesen még várom a további véleményeket! :)

2013. júl. 3. 16:02
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes szórakozást és vigyázzatok magatokra, egymásra! :-)
2013. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Természetesen vigyázunk majd! :)
2013. júl. 3. 19:26
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Simán elengedném! :)
2013. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Óóó akkor simán :) jó szórakozást :) (kicsit irigykedek a koncert miatt :P )
2013. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Engem anyuék elengednek, csak annyi a lényeg, hogy legyek telefonon elérhető, tudják, kikkel és hova megyek, mikor érek haza, és ha koncertre/buliba megyek, hagyjak annyi pénzt, hogy tudjak taxit fizetni.

Egyébként remélem, a barátaidat is elengedik. :)

16/L

2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
gratulálok,hogy lepontoztatok,mert szerintem 15 évesen ne igyon alkoholt,szégyen ha ezt szülők tették,tiniktől meg mi mást várjon az embert azt hiszik az a menő...
2013. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#18.

Erről szívesen elvitatkoznék, de értelme sajnos nem lenne. Gondolom a kérdésből kiderült, mit gondolok erről.

2013. júl. 6. 01:01
 20/30 anonim ***** válasza:
Miről vitatkoznál arról,hogy 15 évesen iszol? Szerintem erről nincs mit vitatkozni ,sajnálom,hogy a szüleidnek ennyire tellett csak...
2013. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!