Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, Apukák! Mit tennétek...

Anyukák, Apukák! Mit tennétek a helymben? Jogosan féltem a fiamat?

Figyelt kérdés

15 éves fiamnak Sid Vicious a példaképe. Úgy horja a haját, mindig Sex Pistolst hallgat, és azt mondja, Sid egy jó ember volt, olyan szeretne lenni. Namármost. Nekem ez nagyon nem tetszik. Szerintem nem kéne, hogy egy drogos, szuicid, önkárosító, alkoholista ember legyen a példaképe, mert ez az alak egy huligán volt. Nem szeretném egy cseppet sem, hogy a nyomdokaiba lépjen. Más is kiakadna a helyemben? Túldramatizálom, vagy jogosan aggódhatok?

Egyébként nem rossz gyerek, jól tanul, nincsenek vele gondok.


Egy kétségbeesett anyuka



2013. júl. 11. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik a kamaszkorral, annyira gondolom nem dinka a fiad, olyanná váljon. Az alap értékrendet azért a szüleitől veszi egy gyerek.
2013. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Túldramatizálod! ha nem foglalkozol a dologgal, akkor nemsokára megunja, egyelöre legalább annyira érdekes neki, hogy téged pukkaszhat vele. Ezen minden kamasz átesik, a leghülyébb dolgok lesznek nekik érdekesek, de ha nem tiltják a szülök, akkor rövid idön belül kifut a dolog.


Négy gyereknél átéltem hasonlókat, ne idegeskedj, elmúlik ez is, mint a többi kamaszkori tünet.

2013. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

az én példaképem Axl Rose volt, és Beatrice koncertekre is jártam rendszeresen

soha még ki sem próbáltam a drogokat, nem dohányzom, életemben nem voltam részeg (becsípve voltam, de soha nem hánytam alkoholtóól, soha nem volt olyan, hogy ne tudtam volna magamról vagy kiesett volna akár egyetlen perc is)

felnőttem, elmosolyodom, ha egy GNR számot meghallok a rádióban

nem ettől lesz valaki züllött ember

Te írtad, hogy jól tanul, nincs vele gond, a zenével levezeti a felgyülemlett feszültségeket, engedd neki

2013. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
A fiaim egy ideig Rammstein-ért voltak megveszve, idöközben felnöttek és ma már nem értik, mi is volt az, amiért tetszett nekik...
2013. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Nő létemre én is rocker példaképet választottam, ittam buliztam mindent kipróbáltam (drog kivételével) és 17-18 éves koromra akkor élettapasztalatom lett mint másnak 30 évesen... 19 évesen abbahagytam mindent (kiéltem magam bármilyen hülyén hangzik) 22 évesen Gyereket szültem. Boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatban neveljük azóta is Apjával Már nagyon szertnénk a következő Bébit is! Nem bánok semmit! Örülök, hogy mindent megtettem és minden lehetőséggel éltem amit elém dobott az élet! Kinőttem túl vagyok rajta... Néhány év alatt lecsengett a lázadó korszakom :) Gondolom ez nem akkora vigasz azért, de ha jó értékrendekkel indul a Fiad előbb utóbb tudni fogja, hogy eget rengető baromságokat művel...

2013. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Engedem én... csak kicsit zavarban vagyok, mikor órákkal indulás elött, ha megyünk valahova, már elkezdi felállítgatni a haját, hogy jó legyen. A legdurvább, hogy komolyan veszi. Az ajatjára is fel van írva, hogy "GIMME A FIX". Tudom, addig örüljek, amíg nem a hasára, csak attól félek, mi lesz, ha egy nap oda lesz írva...
2013. júl. 11. 15:56
 7/21 anonim ***** válasza:

3 hatalmas tetkóm van :) mind jelent nekem valamit... Másnak nem biztos, hogy szépek, de istenem ez van (nem egyforma az ízlésünk)!

Szeretnék egy negyediket is ami Fiamhoz és a Páromhoz fűződik! Azzal lesz összekötve a tarkómon és a mellemen lévő tetoválás :)

2013. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak az nem tetoválás, hanem bele van vágva a hasába!!! A fiam mondja, mert hogy "ez már milyen király.
2013. júl. 11. 16:48
 9/21 anonim ***** válasza:
hegtetoválás? AZ mondjuk meredek... És szikével vagdosnak...
2013. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, hogy a fiam szerint jól néz ki, vagy hogy szándékosan megvágja magát... Elfog a sírás, és nem tudom, hol rontottam el.... :(
2013. júl. 11. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!