Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiam engedély nélkül eljött a...

Fiam engedély nélkül eljött a suliból, a 2. óra után, én pedig visszazavartam. Jogosan van lelkiismeret furdalásom emiatt?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sok vele a baj,pl. nem engedtem el a barátnőjéhez,ő másnap mégis elment suli után.Sokat hazudik,nagyon szemtelen. Az elöbb meg hazajött a suliból,mondván hogy felidegesítette az osztálytársa és nem akart verekedést,ezért jött el. Fogtam és visszazavartam de egy kicsit sajnálom,úgy érzem most magam,mintha nem álltam volna ki mellette!
2012. jan. 20. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Izé, a gyerekednek iskolában a helyen. Nem véletlenül. Mégis mit kellett volna tenned? Megdicsérni, hogy jól van, kisfiam, jól tetted, h ma csak két órát voltál suliban, gyere szépen, ülj le inkább a tv elé, készítek mindjárt valami finomat?!

Amúgy azzal, h visszazavartad, ne légy biztos benne, h vissza is ment, és nem csak a közeli parkig jutott el.

2012. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak lehet hogy nem a suliba ment
2012. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már ettől lelkifurdalásod van, nem fog tetszeni, amit mondok. Túl gyengén fogod. Nem mondom, hogy a verés a megfelelő eszköz, de erősen el kell gondolkodnod, helyesen neveled-e, ha semmibe veszi, amit mondasz, hazudik neked és azt csinál, amit akar. Vagy felismered, hogy a kapcsolatotok a szakadék felé halad és bekeményítesz (ennél azért jobban, mint most, hogy "visszaszavartad"), vagy tényleg annyi, és holanpután akkor jön haza, ha neki tetszik és sz*rik a fejedre.
2012. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

A fiadnak nem kellett volna csak úgy szó nélkül eljönnie. Megérti az ember, hogy felidegeítette az osztálytársa. Jó , ott hagyja aztán utána lenyugszik.

Szerintem mindenképp beszélgessetek el nyugodt körülmények között, hogy máskor ne csináljon ilyet.

Írtad, hogy sok baj van a fiaddal. De NE tilsd! Csak rosszabb lesz utána mert hazudni fog, megszegi a szabályt, ellóg. Inkább vont be házimunkába vagy bármi, de tiltással csak épp az ellenkezőjét éri el az ember. A gyerek akkor csak még jobban lázadni fog.

Egyébként hány éves a fiad?

2012. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg a lányod most kamaszodik,vagy valami ilyesmi,mert ilyenkor jönnek elő ezek a dolgok..És nem kell hogy emiatt lelki furdalásod legyen,mert meg kell neki tanulnia hogy mi a jó,és mi nem,,,ülj le vele beszélgetni,hogy ez így nem mehet tovább,de ne is tilts meg neki sok mindent,s rendben lesz..:) 23˛/L
2017. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!