Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Annyira megváltoztam, miért...

Annyira megváltoztam, miért lehettem ilyen?

Figyelt kérdés
Régen imádtam a társaság központja lenni, ma már pont ellenkezőleg. Hatalmasat fordult, és magamnak való lettem.. egyszerűen megterhelő ha 3 embernél többel kell "barátkoznom" most ballagtam, irkálnak az új osztálytársak, de annyira utálom.. jó pofizni, meg teher beszélgetnem.. nem bízom senkiben kb, van egy legjobb barátnőm 9 éve, össze voltunk nőve szinte, már rázom le őt is, idegesít, nincs kedvem hozzá.. egyre jobban fordulok magamba, nem járok sehova csak a barátomhoz, néha barátnőm, de csak illemből hogy hagyjon, nem is érzem jól magam.. más barátkozik, társasággal van nyáron, én meg utálok barátkozni, és bárkivel is jóban lenni.. viszont már annyira egyedül érzem magam, és h el kell fojtanom a dolgaimat.. de a barátnőm se érdekel.:S mit tegyek ? úgy érzem ez nem lesz jó így, teljesen más voltam..
2013. júl. 15. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ne fordulj nagyon magadba, rossz vége lesz..
2013. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom :)
2013. júl. 16. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen addig nem tudsz változtatni amíg meg nem találod az okát. én megértem ha olyan miatt amit nem szívesen mondasz el árkinek főleg idegeneknek. De ha nem tudod mi miatt van addig segíteni se nagyon lehet ezen.
2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!