Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 17 éves lányodat...

Elengednéd 17 éves lányodat Bruno Mars koncertre Budapestre?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz a koncert, két fiú barátjával menne.

2013. júl. 21. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elengedném. Biztosan jó buli lesz, én is elmennék.
2013. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Bruno Mars koncertre nem, mert az szerintem sz@r, de egyébként igen!


Na jó, komolyra fordítva a szót, elengedném természetesen.

Én 14 évesen már koncerteztem. Az én lányom még csak 2 éves, de remélem, mire tini lesz, emlékezni fogok még arra, milyen volt fiatalnak lenni, és nem keserítem meg az életét.



29/f

2013. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
lesz Bruno Mars koncert Budapesten?:D mikor? amúgy meg én elengedném
2013. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én 16 vagyok ,Szabolcs megyében lakok és elengedett anyukám úgy, hogy összegyűjtöttem rá a pénzt és egy pesti barátnőmnél alszom.Bár kellett kicsit győzködni de nagyon örülök és őrülten hálás vagyok anyának, hogy elengedett! Szerintem egy ilyen koncert hatalmas élmény és nem csak az előadó miatt.
2013. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia szerintem nyugodtan engem a szüleim fiummal és annak a haverjaival elengedett egy Fall out boy koncertre és semmi más nem történt csak az hoy jol éreztem magam és ugy éreztem hogy megbiznak bennem a szüleim és hogy a barátaimban is megbíznak!:-) 14/l
2013. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen! Ha ki kéne hagynia azt biztos nagyon bánná:) Én csak Justin Bieber koncertre nem engedném el:)
2013. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!